Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Çığlık atmaya hazır olun!

Nihayet yoğun ve birçok açıdan karışık geçen yaz mevsimine ait görünümlü Haziran ayını arkamızda bırakıyoruz ve yeni diziler açısından biraz daha sakin bir aya giriş yapıyoruz. Ama onun öncesinde bir kez daha geçtiğimiz haftanın yabancı dizi haberlerine bir bakalım:

* Öncelikle yeni başlayan veya bugün başlayacak dizilerle girersek:

- Mr. Robot: Uzun süre önce ilk bölümü nete verilen dizi TV’deki açılışını da yaptı. Konusundan şurada daha önce bahsetmiştim; denemesi tavsiyedir. IMDB şu an 9.4 mesela. İkinci sezon onayını da yayından bir gün önce aldı.

- Zoo: CBS’in bugün başlayacak yaz dizisi. Ülkemizde de yarın akşam FX tarafından yayınlanacak. Başrollerinde James Wolk (The Crazy Ones, Zach) ve Billy Burke’ün (Revolution, Miles) olduğu dizi, tüm dünyada sayıları ciddi biçimde artmaya başlayan vahşi hayvan saldırılarının nedenini araştırmaya koyulan bir zooloğun (Wolk) başından geçenler üzerine.

James Patterson’ın aynı isimli romanından uyarlama. Fragmanı.

- Scream: MTV’nin bugün başlayacak olan dizisi. Kısa yoldan tanıtımı, aynı isimli ünlü film serisinin dizi olarak televizyona geldiğini söylemekle olur sanıyorum. Fragmanı şurada. Dizideki tipler esasında şu şekilde ve MTV bu dizinin tanıtımını yapmak için diğer dizilerinde yer alan oyuncuların yer aldığı bir başka tanıtım filmi de hazırladı. Dilerseniz ilk sekiz dakikayı da izleyebilirsiniz.

- Ayrıca Suits, Under the Dome, Graceland, Rookie Blue, Teen Wolf ve Falling Skies yeni sezonlarıyla ekrana geri döndüler.

1 2 3 4
/ Aytaç Kara
30/06/2015 10:10
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI