Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Cennetin Olduğu Yer, Evindir

.

1987–1995 arasında ABC’de yayınlanan, bizde de Kanal D’nin Bizim Ev adıyla yayınladığı Full House’un Fuller House ismiyle dirileceği kesinleşti. Netflix’te 13 bölümlük sezonla geri dönecek.

D.J. Tanner-Fuller (Candace Cameron-Bure) , Stephanie Tanner (Jodie Sweetin) ve Kimmy Gibbler (Andrea Barber) karakterleri de büyümüş halleriyle yer alacaklar. Jesse Dayı’yı oynayan John Stamos da dizide yapımcılık yapacak ve konuk oyuncu olacak. Diğer eski oyuncularla olan görüşmeler devam ediyormuş.

Dönüş konusu da şu şekilde: D.J. San Fransisco’da yaşayan 12 ve 7 yaşındaki iki oğlan çocuğuna sahip, üçüncüye hamile ve yakın zamanda dul kalmış bir kadındır. Müzisyenlik yapan kız kardeşi Stephanie ve ergenliğini yaşayan bir kıza sahip bekâr bir anne olan en iyi arkadaşı Kimmy de ailesini büyütmede ona yardım etmeye başlıyorlar.

.

Bir süre önce finalini yapan Parks & Recreation sonrası boşa çıkan Aziz Ansari’nin yeni projesi belli oldu. P&R’ın yapımcılarının de içinde olduğu ve şimdilik ismi belli olmayan bir dizi için Netflix’ten 10 bölümlük onay geldi. Komedi dizisi.

Konusu için resmi bir detaylandırma henüz yapılmamış ama ilişkiler ve flört etme üzerine bir dizi olması ve yarı otobiyografik bir yapım özelliği taşıması düşünülüyormuş.

.

1996-2005 arası devam eden Everybody Loves Raymond’taki ikizlerden Geoffrey Barone karakterini canlandıran ve şimdilerde 19 yaşında olan Sawyer Sweeten, kendisini vurmak suretiyle intihar etmiş.

.

Castle’ın iki başrolünden Kate Beckett’i canlandıran Stana Katic (37), uzun süreli sevgilisi Kris Brkljac ile evlendi.

.

The Vampire Diaries’in Damon’ı Ian Somerhalder’ın (36), dün bir süredir nişanlı olduğu Nikki Reed (26) ile Pazar evlendiği ortaya çıktı. Tanrı affetsin, benim aklım da ikinci Engin Altan vakasına gidivermiş bulundu.

Bu haftalık da böyle oldu yani efendim. Haftaya tekrardan görüşmek üzere.

1 2 3 4
/ Aytaç Kara
28/04/2015 10:35
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI