Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Bu Tarz Gel-Gitli

Bu Tarz Benim’dense Koca Kafalar gibi oldu ama…

MedCezir'de bu hafta Bu Tarz Benim rüzgârlarından Gizem Güler var. Uzun zamandır MedCezir ve BTB eşleşmesi yapmak istiyordum tam da zamanı buymuş.

Sezon prömiyerinde Gizem’i Sibel olarak, Yaman’ın öpüp sahilde bıraktığı kız rolünde gördük. Neden böyle bir öpücükle sahilde histerik bir şekilde beklediğini anlamamıştık, artık anlayacağız. MedCezir'in kötüleri genelde hafif deli olduğu için Sibel de anladığımız kadarıyla Yaman Koper takıntılı bir kızımız. Yaman'a da takılan bir ömür gidiyor. Elif telef oldu patladı, Mira zaten dizinin adının hakkını verdi, karanlık taraflara gidip geliyor. Şimdi de Gizem Güler’in izinden bu hafta mükemmel kadrosuyla MedCezir, Bu Tarz Benim’de.

Sunucumuz tabii ki de Şebnem Dönmez’in sabah kuşağı geçmişi ve Öykü Serter ile saç benzerliğiyle Sude Beylice! Öykü Serter’in BTB'deki her an bir rezalet kopacak gerginliği Sude'nin her an bir yalanım ortaya çıkacak gerginliğiyle bir. Yurtdışından aramıza katılmış olması ve dans şovlarıyla da Ivana Sert tabii ki Sedef Kaya. İkisi de kızların yanında hem. Modada ikon tek Medcezir erkeği Orkunstar ve Kemal Doğulu ile tarzları benziyor. Elektro altyapıları da ortak. Bu yüzden Orkun Civanoğlu da Kemal Doğulu. İnsanları azarlar gibi konuşan Uğurkan Erez, yine insanları sürekli topa tutan Asım Şekip Kaya! Ama biz Bay A.Ş.K.’ı backstagede harcamayız, her gün jüriye alırız. Ve herkesin merak ettiği Nurella olarak karşımızda Beren Beylice. Nur Yerlitaş’ın o insana kendisini pislikmiş gibi hissettiren ifadesi tam Beren’lik. Konuk jürilerimiz: adil Selim Serez, basından Deniz Yekeli, iş dünyasının yüz karası Reyhan Arsen, sosyeteden Altınkoy Cadıları, olgun playboy Faruk Beylice, mafya Turunç Nadir, bilmiş Mert Serez ve halktan Yaman Koper!

Peki ya olay kavgaların sahibi kızlar? Tabii ki MedCezir tarz kızlar konusunda dolup taşıyor. Rockchic Mira Beylice, fancy Eylül, vamp Hale, maskülen tarzıyla Tuğçe, apaçi renklerin sahibi Eda, alterno Leyla, tarzım yok Ada, dümdüz Elif ve süprüntü üslubuyla Ayşe…

Bu ekip BTB'in kavgalarını geçer. Birbirlerine laf sokulunca, diğerine zoom yapılan yarışmacılar olarak MedCezir kızları: Mira-Hale, Mira-Leyla, Mira-Ada, Mira-Elif, Eylül-Hale, Eylül-Tuğçe, Eylül-Leyla, Eylül-Eda, Hale-Ada, Hale-Eda, Ada-Elif, Elif-Leyla, Leyla-Elif, Leyla-Hale, Ayşe-Leyla, Ayşe-Ada, Ayşe-Eylül…. Kimbilir daha kimler birbirlerine girer. Elif ağlar ve dans şovu yapar, Hale ve Ada saç saça baş başa, çirkeflikte Eylül ve Eda bir numara! Mira da karanlık tarafa geçerse alın size Özlem Özden! Tabii bir de bu kadroya eklenen Sibel var. Bu arada Hale, Elif’in peşinden yurduna gittiğinde kızın günahını aldık Sibel diye arkadaş uydurdu diye ama o Sibel bu Sibel olabilir. Belki bir yaz, özel bir ruh sağlığı kliniğinde tanışmışlardır.

image

Haftanın Prensesi

Bu hafta büyük bir reunion oldu. Hayat Yolunda’ya Seda Güven, Cem’in eski karısı Ebru olarak katıldı. Engin Öztürk ve Seda Güven daha önce Fatmagül’ün Suçu Ne’de Meltem-Selim Yaşaran çiftini canlandırmışlardı. Tekrar bir arada görmek çok güzel çünkü ben o çifti çok seviyordum. Selim ve Meltem barışsın hep istemiştim. Kocasını aldatmasından, Selim’in Meltem’i ‘’Dur daha senin ……’lıkların ortaya çıkacak,” diye tehdit etmesine ve her şeyin üstüne, Selim tekrar Meltem’e kur yaptığında Meltem’in bıyık altıdan hoşuna gitmesine kadar rüyalarda buluşacak bir çiftler sadece. Bu yüzden haftanın prensesi; Seda Güven!

YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI