Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Bonkör Program Survivor All Star

Acun Ilıcalı, yarışmacılara bonkör ödüllerden bahsediyor. Altı kişiye bir simit!

Dominik’te durumlar çok fenaydı sayın seyirciler. Altı kez üst üste ödül oyununu kaybeden Ünlüler açlık sınırını aşmış durumdalardı. Açlık kafalarına vurduğu için de ne söylediklerini bilmiyor, iyice birbirine sarmışlardı. Takıma gelince, ortada takım falan değil, oturma grubu vardı. Neyse ki dün akşam erzak ödülünü kazandılar.  Böylece 250 gr pirinç, beş mercimek, üç nohut kazandılar. Bunları bütün hafta yerler artık.

Survivor çok bonkör. Bugüne kadar verilen ödüller arasında şelale, kayıkla gezmek, tele tutunup kayarak tepeler arasında gidip gelmek, diskotek ve simit sarayı var. Ünlüler, en son şelale ödülünü almışlardı. Her Allahın günü denize girerken ödül olarak akan suların altında yıkanmak değişik bir deneyim tabii.

Tatlı ödülü var. Bu ödül, kendinden üçüncü şahıs olarak; Merve Aydın şöyle yapar, böyle yapar diye bahseden Merve için çok önemli. Merve, önce çilekli cheesecake, sonra karamelli cheesecake’i kazanamayınca öyle çok ağladı, kendini harap etti ki aklını kaçırdığını sandım. Açlıktan artık ne yaptığını bilmediği için bir de bunun üstüne, orada sakin sakin Hindistan cevizi kıran Doğukan’a sataştı.

1 2 3 4
/ Defne Akman
21/05/2015 10:24
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI