Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Bir ayrılık şarkısı seç: Seba ve Hakan ayrılığı

Gerektiğinde boşanma hizmetleri de sağlanır.

Hakan’ın Esra Erol’a gelip, “Bu programda evlendim, burada boşanmak istiyorum,” demesi, Esra Erol’un hukuki yollardan hakkını araması için yardımcı olacağını söylemesi. Aynı şekilde Zuhal Topal’ın da Seba’ya yardımcı olacağını söylemesi. Bu pilav bence daha çok su kaldırır. Taraflar boşanırken de kanallarda yer almaya devam edebilir. Hatta anlaşma şartlarına göre ikisi birden artık kim daha çok öderse, o kanalda yer de alabilir. İster misiniz, bir daha barışsınlar? Ya da barışıp yeniden boşanabilirler.

Yani olur böyle şeyler sayın seyirciler. Siz bana bakmayın, düğün derneğe, kırmızı güle, tek taşa, orkestraya falan konsantre olun. Hazır orkestra demişken, Esra Erol’un orkestrasının iddiası nasıl?  Tarkan’sı bir solistleri var, danslar falan kopturup gidiyor, ancak üstün detone. Zuhal Topal’ın orkestrası ise daha batılı kulvardan yürüyor, Beyonce –Crazy in Love çalıyorlar.

Özetle, evlilik programları böyle hareketli başladı. Ayrılma kararı alan çift, kapanın elinde kaldı. Yazıyı bitirirken cümlenize hayırlı kısmetler diler, altınları saydıktan sonra kasaya koymanızı tavsiye ederim.

1 2 3 4 5
/ Defne Akman
03/09/2015 10:59
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI