Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Bir ayrılık şarkısı seç: Seba ve Hakan ayrılığı

Seba ise esas mağdurun kendisi olduğunu Zuhal Topal’e anlatıp gerçekleri bir tokat gibi yüzümüze çarpıyor!

Gelin görün ki, sanki bir hafta önce birbirlerini ne denli sevdiklerini röportajda onlar anlatmamış gibi, 31 Ağustos itibariyle her iki taraf da farklı kanallarda evliliklerini sonlandırmak istediğini belirtip, açıyor ağzını yumuyor gözünü. Hakan’ın belirttiğine göre, her şey güllük gülistanlık ilerlerken bir gün Seba “Kuaföre gidiyorum,” diye evden çıkıp bir daha geri dönmüyor. Bu arada Hakan, Esra Erol’un kendisini uyarmasına rağmen “Kuaför parasını da cebine koydum,” gibi ucuz bir ifade kullandı. Keşke orada Esra Erol “Sorduk mu?” deseydi.

Seba ise, Zuhal Topal’a ”Evlendikten sonra karşımda işsiz ve sinirli bir adam gördüm,” dedi. Bildiğim kadarıyla Seba da, Hakan da işsizdiler zaten. İşsiz oldukları için aylarca böyle bir evlilik programına katılabildiler. Hakan’ın çalışmıyor olması da yeni bir bilgi değil yani. Seba, İran’daki eşyalarını ve arabasını satıp bu parayla Hakan’la birlikte ev tuttuklarını, zaman içinde ise paralarının bittiğini söyledi.

Seba’yla Hakan’ın ifadelerinin aynı olmaması, olayları kendi açılarından yorumlamaları çok normal. Ancak tarihler de tutmuyor. Seba, Zuhal Topal’a 31 Ağustos’taki programda on gün önce ayrıldıklarını söyledi. Halbuki Esra Erol’da  çiftin 21-24 Ağustos tarihleri arasında Sapanca’da çekilmiş fotoğrafları yayınlandı.

1 2 3 4 5
/ Defne Akman
03/09/2015 10:59
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI