Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Bebeğe Baba Bulundu!

Geçtiğimiz hafta yeni dizi olarak Fresh Off the Boat, Allegiance ve Better Call Saul dizileri başladı. Normalde Salı günleri yayınlanacakken ilk iki bölümü Çrş. yayınlanan Fresh Off the Boat güzel bir reytingle başladı. Allegiance berbat bir açılış yaptı. The Walking Dead’in arkasından yayınlanan Breaking Bad’in Saul’u üzerine kurulu Better Call Saul da güzel başlayanlardan.

Ayrıca Bitten ve tabii ki The Walking Dead de yeni bölümleriyle geri döndüler. Pzt. günü yayınlanırken Prş. gününe taşınan The Blacklist ise Pzt. günündeki reytingine oldukça yakın bir reyting alarak NBC için moral kaynağı oldu. Bu da ona yeter zaten…

Onay-iptallere bakarsak:

- NBC, The Blacklist, Chicago PD, Chicago Fire, Law & Order: SVU ve Grimm’e yeni sezon onaylarını verdi.

- CBS’in birinci sezondan sonra iptal ettiği ama birkaç ay sonra iptali geri alıp yeniden onay verdiği, üçüncü sezondan sonra tekrar iptal ettiği Unforgettable tekrardan dirildi. Bu sefer A&E kanalı diziyi kurtararak 13 bölümlük yeni sezon onayı verdi. Bu tarzda bir ikinci kez dirilme en son Netflix’in kurtarmasıyla The Killing’te olmuştu.

- CBS reytingleri kötü olan The McCarthys’i yayın akışından çıkarttı. Yani resmi olmasa da iptal oldu.

- ABC Family, dördüncü sezonu devam eden Melissa & Joey’nin sezon sonunda iptal olacağını açıkladı. Daha yayınlanacak 16 bölümü olduğundan mantıklı bir sonu olacağını varsayabiliriz.

- Bravo kanalı ilk dizisi olan Girlfriends Guide to Divorce’a ikinci sezon onayı verdi. Yeni boşanmış bir kadının yeni hayatına adapte olup devam ettirmeye çalışması üzerine.

 - Eğer ITV’nin Benidorm dizisini izleyen varsa aklında olsun, dizi sekizinci sezon onayı aldı. Bir de mümkünse bana niye izliyor anlatsın.

Norveç dizisi Mammon’un ikinci sezonunda bir bölümü çekmek için ülkemize geleceği haberi geldi. Ayrıca ilk sezonunda iki bölümü Türkiye’de çeken Tyrant da yeni sezonunda bir ara tekrardan ülkemize uğrayacak.

(Mammon bir gazetecinin, ailesinin de içinde olduğu uluslararası bir şirkete dair sahtekarlığı ortaya çıkarmasından sonra hayatının karışması üzerine. Tyrant çekimleri için de zamanında Twitter’a şunu ve bunu yazmışım.)

1 2 3
/ Aytaç Kara
10/02/2015 08:28
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI