Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Arayı değerlendirme zamanı!

* Kadro haberlerinde durum şu şekilde:

- Taa Eylül zamanı şurada kısaca bahsini geçirdiğim Limitless filminden aynı isimle uyarlanan CBS dizisinde, filmin başrolü ve dizinin yapımcılarından Bradley Cooper’ın da yer alacağı açıklandı. İlk bölümde olacak olan aktör, programı el verdikçe arada konuk olmaya devam edecek. Fragman.

Cooper, 17 Temmuz’da Netflix’te yayınlanacak aynı isimli filmin mini dizi uyarlaması Wet Hot American Summer’da da yer alacak. Detay.

- Vanessa Kirby, Netflix’te yayınlanacak The Crown’da Kraliçe Elizabeth’in kardeşi Prenses Margaret’ı canlandıracak. Dizi detayı yine üstteki linkte.

- Devam edecek mi konusu yılan hikâyesine dönen, sonunda hikâyesini iki saatlik TV filmiyle kapatmasına kararlaştırılan CSI’ın filmi 27 Eylül’de yayınlanacak. Ama bu kadar değil, CSI’da D.B. Russel’ı oynayan Ted Danson’un karakteriyle kardeş dizi CSI: Cyber’da devam edeceği açıklandı.

Ekibin patronunu oynayan Peter MacNicol haliyle dizinin yeni sezonunda yok.

- American Horror Story misali antoloji türünde -yani ikinci sezonunda yeni bir konuya eğilecek- olan American Crime’ın yeni sezonu için ilk sezonda yer alan Felicty Huffman ve Timothy Hutton’ın döneceği açıklandı.

- Kadrosuna her hafta birinin katıldığı ilk sezonu O.J. Simpson davası üzerine kurulu American Crime Story’de eski dedektif Mark Fuhrman’ı Steven Pasquale (Rescue Me, The Good Wife) canlandıracak.

- The Simpsons’ta Mr. Burns’ü ve Ned Flanders’ı seslendiren Harry Shearer, diziden ayrıldığını açıkladı.

1 2 3 4
/ Aytaç Kara
19/05/2015 11:09
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI