Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Arayı değerlendirme zamanı!

* Onay-iptallerle devam edersek:

- Geçen yazıda da bahsettiğim gibi, ulusal kanal dizilerinin durumunu şurada toplamıştım; bir kez daha bırakayım. NBC’nin The Odyssey ve A.D. dizilerini saymazsak liste tamamlandı.

Bunun dışında:

- FOX’un iptal ettiği The Mindy Project’e Hulu sahip çıktı ve 26 bölüm onay verdi.

- Amazon, Ripper Street’e dördüncü ve beşinci sezon onayı verdi.

- USA Network, Dig’i ilk sezon sonunda iptal etti.

BBC Three, Cuckoo’ya üçüncü sezon onayı Taylor Lautner da diziye devam edecek.

MTV, Finding Carter'a 12 bölüm uzatma vererek ikinci sezonu 24 bölüme çıkardı.

Ayrıca:

- The CW, The Originals’ı Pazartesi’den Perşembe’ye, Reign’i Prş.’den Cuma’ya aldı ve The 100’ı geçen sezonun aksine sezon ortasına attı. Yani Salı yarışını kazanan iZombie oldu, Sonbahar’da o başlayacak.

- CBS cephesinde Person of Interest’in beşinci sezonunun 13 bölüm olacağı açıklandı ve sezon ortasına atıldı. 2 Broke Girls de bu sefer sezon ortasında başlayacak.

Gelecek sezonun yayın takvimi.

* Yeni dizi onayları da gelmeye devam ediyor:

- USA Network, Queen of South’a 13 bölümlük ‘onay’ vererek yayınlayacağını duyurdu. Konu: La Reina del Sur (İspanyolca) dizisinden uyarlama. Uyuşturucu satıcısı erkek arkadaşı Meksika’da öldürülen bir kadın, kaçıp Amerika’ya yerleşir. Burada geçmişinden birisiyle karşılaşır ve ikili, çeteyi bitirmek için iş birliğine girerler.

- TNT Caleb Carr’ın aynı isimli romanından uyarlama olacak The Alienist dizisine sekiz bölümlük ‘onay’ verdiğini açıkladı. Konu: 1896’da ve New York’tayız. Elimizde birer gazeteci, psikolog, korkunç cinayetleri çözmeye çalışan polis müdürü ve seri katil var.

- Netflix’in Kraliçe Elizabeth’in hayatı üstüne kurulu The Crown’ından sonra ITV de İngiltere tahtında 63 yıldan fazla kalan Kraliçe Victoria üzerine kurulu sezonu sekiz bölüm sürecek Victoria isimli bir dizi yayınlayacağını duyurdu.

1 2 3 4
/ Aytaç Kara
19/05/2015 11:09
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI