Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
KÖŞE YAZISI
Altın semer sonucu değiştirmiyor

 

* Onay ve iptallerde son durum şöyle:

- USA Network’ün sevilen dizisi Suits, beşinci sezonun ilk bölümü yayınlandıktan sonra altıncı sezon onayı aldı.

- NBC sezon finallerini yapan American Odyssey ve A.D.’yi ilk sezon sonunda iptal ettiğini duyurdu. Reytingleri berbattı zaten.

* Epeydir olmayan güzel bir şey gerçekleşerek geçtiğimiz hafta hiç yeni dizi başlamadı.

Ama Extant ve Chasing Life ikinci sezonlarıyla ekrana geri döndüler. Extant’in berbat bir reytingle geri döndüğünden de haberiniz olsun. Geçtiğimiz Salı başlayan Zoo pek iyi olmayan, Scream ise ilk bölüm için yeterli bir reytingle başladı.

* Bizdeki muadili Medcezir olan The O.C.’nin müzikalini yapıyorlar.

Müzikalde Seth’in annesi Kirsten’ı Christine Lakin, babası Sandy’yi The Flash’ın Eddie’si Rick Cosnett, dizinin yaratıcısı Josh Schwartz’ı Buzzfeed editörlerinden Jarett Wieselman, Marissa’nın erkek arkadaşı Luke Ward’u Drew Seeley ve annesi Julie Cooper’ı orijinal dizide April’ı oynayan Autumn Reeser canlandıracak.

* Yine mutlu-mutsuz çiftsiz kalmadık.

- Ashton Kutcher, üç yıldan fazladır sevgili, sonrasında nişanlı ve arada kız çocuğu sahip olduğu Mila Kunis ile evlenmiş.

- Zoo’nun reytingi yüzünden yüzü pek gülmeyen James Wolk’un yüzü kız arkadaşı Jae Bryd ile evlenince gülmüş.

- Eşcinsel evliliğin Amerika’nın her yerinde yasal olmasının ardından Matt Dallas (Kyle XY) ve sevgilisi Blue Hamilton da evlenenler kervanına katıldılar.

- Sezon finali geçtiğimiz Pazar yayınlanan Penny Dreadful’ın Mr. Chandler’ı Josh Harnett ve eşi ilk çocuklarını beklemeye girişmişler.

- Şimdilerde True Detective’in ikinci sezonunda izlediğimiz Rachel McAdams ve Taylor Kitsch’in sevgili olduğu haberleri basında kendine yer bulmuş durumda. Şahsen sevindim.

- En son Gotham’da Dr. Leslie Thompkins karakteriyle izlediğimiz Morena Baccarin ve eşi boşanmak için mahkemeye başvurmuşlar.

1 2 3
/ Aytaç Kara
07/07/2015 08:05
YORUMLAR
DİĞER KÖŞE YAZILARI