Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
HABER
'Yeni Bir Hayat' Evine 2 Kişi Veda Etti

 

YENİ BİR HAYAT EVİNE 2 KİŞİ VEDA ETTİ! 

Show TV’nin yepyeni yarışma programı “Yeni Bir Hayat”'ta muhteşem bir final gecesiyle 2 yarışmacı hayallerine veda etti.. Birbirinden farklı 7 kadın ve 7 erkekten oluşan 14 yarışmacı, tüm hafta jüri üyelerinin eğitimleriyle muhteşem galaya hazırlandı. Final gecesi yarışmacılar, hafta başında kendilerine verilen dans ve moda konseptiyle jüri karşısına çıktılar. Jüri puanları doğrultusunda en düşük puan alan iki kadın iki erkek yarışmacının kaderini ev halkı belirledi.

 

Sunuculuğunu Şebnem Kısaparmak’ın üstlendiği, jüri kadrosunda Cengiz Abazoğlu, Ebru Şallı ve Tan Sağtürk’ün yer aldığı “Yeni Bir Hayat”, birbirinden özel yarışmacıları ile Show TV’de! 14 farklı hayat... 14 farklı hikaye... Hepsinin ortak noktası ise yeni bir hayat istiyor olmaları. Kendilerini hayata yeniden hazırlamak isteyen yarışmacılar aynı evde ortak bir amaçla buluştu.

 

BİRBİRİNDEN İDDİALI YARIŞMACILAR!

 Yeni Bir Hayat’ın yarışmacıları arasında; Ela Yazıcı, Musa Kaya, Yasemin Erol, Burak Yazıcı, Ece Gür, İzzet Kağıt, Canan Barutçu, Serdar Budak, Havva Cingöz, Oktay Saldıray, Dilara Cansu Öz, Kemal Erek, Yeliz Fil, Fevki Kılıç yer alıyor. Hafta başında birbirleriyle eşleşen yarışmacılar Yeni Bir Hayat’a beraber hazırlanacaklar. Eşleşen yarışmacılar; “Dilara-Kemal, Yeliz-Musa, Yasemin-Fevki, Canan-Burak, Ece-Oktay, Ela-Serdar, Havva-İzzet” oldu.

 

ELEME HEYECANI!

 Final gecesinde jüri karşısına çıkan yarışmacılar, tüm hafta aldıkları eğitimleri sergiledi. Çiftler halinde sahneye çıkan yarışmacılar bireysel olarak puanlandı. Puanlama sonucunda haftanın birincileri erkekler evinden 'Serdar' olurken, kızlar evinden ise 'Ela' oldu. Jüri puanları doğrultusunda en düşük puanı alan 6 yarışmacı arasından jüri 2 yarışmacıyı koruma altına aldı. Geriye kalan 4 yarışmacının kaderini ev arkadaşları belirledi.

 

"MUSA VE YASEMİN" ELENDİ!

 Geriye kalan yarışmacılar bu kez de ev arkadaşları tarafından oylandı. Ev halkı tarafından yapılan oylama sonucunda ise ilk hafta Yeni Bir Hayat'a erkekler evinden ''Musa'' kızlar evinden ise ''Yasemin'' veda etti. Yeni başlayacak haftada ise elenen yarışmacıların yerine yeni yarışmacılar eklenecek. 

1 2 3 4 5 6 >
YORUMLAR
DİĞER HABERLER