Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
HABER
Sosyal Medya Ödülleri'nde Kiralık Aşk çıkartması!

İstanbul Teknik Üniversitesi’nin İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından bu yıl 6’ncısı düzenlenen Sosyal Medya Ödülleri, dün akşam İTÜ Maçka Yerleşkesi Mustafa Kemal Amfisi'nde gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. 28 farklı kategoride ödüllerin dağıtıldığı törende biz de salondaydık ve Dizi, Oyuncu Kadın, Oyuncu Erkek, TV Programı, TV Kanalı gibi kategorilerde kimlerin ödül aldığını takip ettik.

600 binin üzerinde kişinin kullandığı oylarla belirlenen kategori birincilerinde ilk açıklanan TV Kanalı oldu. CNN Türk, Fox tv, Tv8, Star Tv ve Kanal D’nin aday olduğu TV Kanalı kategorisinde ödül Star Tv’ye giderken, Gazeteci kategorisinde ödülün sahibi Fatih Portakal oldu. TV Programı ödülünün sahibiyse Yetenek Sizsiniz, 3 Adam, Güldür Güldür Show ve O Ses Türkiye’yi geride bırakarak Beyaz Show oldu. Ödül gelecek hafta Beyaz Show’da canlı yayında Beyazıt Öztürk’e takdim edilecek.

Oyuncu Kadın kategorisinin adayları Elçin Sangu, Özge Özpirinçci, Burçin Terzioğlu, Demet Evgar ve Nurgül Yeşilçay’dı. Ödül Kiralık Aşk’ın Defne’si Elçin Sangu’nun olurken kendisinin setten izin alamadığı için törene katılamadığını söylediler. Salonda gülüşmeler yaratan bu sebebin ardından Sangu’nun mesajı okundu: “Ülkemizin geleceği için umut veren genç mühendislerimiz beni onurlandırdığınız için teşekkür ederim.” Elçin Sangu attığı tweetle İTÜ’lülere ve zaman ayırıp oy veren herkese bir kez daha teşekkürünü etmeyi ihmal etmedi.

 

1 2 3
Derya Ülkar
06/12/2015 03:20
YORUMLAR
DİĞER HABERLER