Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZEL
Michael Cudlitz ve Greg Nicotero’dan The Walking Dead yeni sezon ipuçları

Galadan bir gün önce dizinin makyaj ve özel efektlerinden sorumlu yürütücü yapımcısı Greg Nicotero ve Abraham’ı oynayan Michael Cudlitz’le birlikteydim. Cudlitz’i Beverly Hills 90210’dan hatırlıyor musunuz? Aslında birkaç saat sadece 90’ların bu kült gençlik dizisi hakkında konuşmak isterdim ama burada bulunma amacımız bu seferlik The Walking Dead’di... İşte bunlar da onların ağzından dökülenler ve yeni sezona dair ipuçları.

Greg Nicotero: Stil olarak daha evvel yaptıklarımızdan çok daha büyük. Geçen sene de ilk bölümü çekmiştim ben. Bizim işimiz sünger gibi, sürekli öğreniyoruz. Her aktörden, her iş birliğinden bir şey öğreniyoruz. Geçen sene bir bölüm çekince bana bu ilk bölüme daha yüksek çıtayı koyma fırsatı sağladı. Bazı bölümleri 100 milyon dolarlık bir film çekiyormuş gibi tasarladım. Sadece ilk bölümle bitmiyor, bütün sezon boyunca nefesinizi almadan izleyeceksiniz.

Michael Cudlitz: Kesinlikle yeni başlayanlara ilk bölümden başlamalarını öneriyorum. Toplu izleme müthiş bir şey, bölüm bölüm izlediğinizde kaçırdığınız pek çok şeyi yakalıyorsunuz. Sadece hikaye nasıl gelişmiş değil, filmcilik, karakterler, oyunculuk nasıl ilerlemiş onu da görmek mümkün.

1 2 3
Oray Eğin
12/10/2015 21:33
YORUMLAR
DİĞER HABERLER