Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
HABER
Kanal D'de yeni bir dizi başlıyor: Bir Deniz Hikayesi

Hayatın Ayırdığı Bir Aile,

Oğlunu Annesiz Büyütmek Zorunda Kalan Bir Baba…

Kanal D’nin yapımını Erler Film, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, yönetmenliğini Aydın Bulut’un yaptığı, senaryosunu Aylin Süer’in kaleme aldığı başrollerinde Begüm Birgören, Emre Kızılırmak, Emir Berke Zincidi, Ozan Çobanoğlu, Başak Parlak, Caner Kurtaran gibi isimlerin yer aldığı yeni dizisi “Bir Deniz Hikayesi” Eylül ayında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Çekimlerine Ağustos ayında İstanbul’da başlanan ve yeni sezonun merak edilen yapımlarından “Bir Deniz Hikayesi”’nin ilk fotoğrafları basın ile paylaşıldı. Dizinin başrol oyuncularından Begüm Birgören, Emre Kızılırmak ve Emir Berke Zincidi ile gerçekleştirilen konsept fotoğraf çekimleri Ağva’da gerçekleştirildi. Mehmet Turgut objektifine birlikte poz veren oyuncular yüksek enerji ve uyumları ile dikkat çektiler.

Eylül’de izleyici ile buluşmaya hazırlanan “Bir Deniz Hikayesi” ’nin genel hikayesi ise şöyle;

Küçük Deniz, bir kasabada çok sevdiği ve kahramanı olarak gördüğü babası Hakan ile birlikte mütevazı bir hayat sürmektedir. Mahallenin esnafı tarafından tüm haylazlıklarına rağmen çok sevilen Deniz mutlu bir çocuktur; fakat annesinin hayatta olduğunu bilmediğinden Deniz’in bir yanı hep eksiktir.

Hakan ile Zeynep ise, Hakan teknesinde kaptanlık yaparken tanışmışlardır ve birbirlerine büyük bir tutku ile bağlanmışlardır. Kalplerinin sesini dinleyen aşıklar Zeynep’in ailesinin bütün itirazlarına rağmen hayatlarını birleştirmiş ve küçük Deniz dünyaya gelmiştir. Fakat hayat onları bir şekilde ayırmıştır. Aradan yıllar geçmiş Zeynep eşi Semih ile çıktığı tekne gezisinde bir kasabada Deniz ile karşılaşmış ve ona çok ısınmıştır. Bu karşılaşmadan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır; başta Deniz, Hakan ve Zeynep olmak üzere herkes kendini büyük bir tufanın içerisinde bulacaktır.

Dizinin yapım ve oyuncu kadrosu:

Yapım: Erler Film

Yapımcı: Türker İnanoğlu

Genel Koordinatör: Yılmaz Ekmekçi

Uygulayıcı Yapımcı: Cesur Koçak

Yönetmen: Aydın Bulut

Senaryo: Aylin Süer

Görüntü Yönetmeni: Durmuş Sorkut

Sanat Yönetmeni: Mayıs Sanat

Oyuncular: Begüm Birgören (Zeynep), Emre Kızılırmak (Hakan), Emir Berke Zincidi (Deniz), Ozan Çobanoğlu (Ahmet), Başak Parlak (Reyhan), Simay Tuna Küçük (Mahide), Cevdet Arıcılar (Aslan Bey), Caner Kurtaran (Semih), Nihal Koldaş (Sıdıka), Beste Vural (Azra), Duygu Boztepe (Sude), Merve Kızıl (Hale) Mehmet Şahin (Musa), Tuba Kantoğlu (Müdire)

YORUMLAR
DİĞER HABERLER