Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
HABER
Jon Snow Twitter'da yakalandı!

Dünyanın merakla beklediği izlenme rekorları kıran 'Game of Thrones’un (Taht Oyunları) dizisinin 6. sezonu pazar günü hayranlarıyla buluştu. Dizi yayınlanır yayınlanmaz da sosyal medya deyim yerindeyse yıkıldı.

 

Haziran ayında yayınlanan 5. sezon finalinde, yiğit ve mert Jon Snow, arkadaşları tarafından ihanete uğrayarak öldürülüyorken görüntülenmiş, dizinin hayranları da üzüntüye boğulmuştu.

 

Twitter’ın Türk fenomenleri Jon Snow’un ölmesini kabullenemedi. Biyografisinde Bağcılarlı olduğu söylenen Jon Snow adına açılmış Twitter hesabında isyankar Tweet’ler atıldı, ‘hain’lere meydan okundu:
Soru işaretleri, şaşkınlık, üzüntü ve öfkeyle geçen bir yılın sonunda ise Game of Thrones kitlesi sonunda dizinin 6. sezonuna pazar günü kavuştu. 6. sezonun yayınlanma günü yaklaştıkça yerinde duramayan dizi hayranları ve pazarlamayı yaratıcılıkla birleştiren markalar Twitter’da özlem ve heyecanlarını dile getirmekten çekinmedi. #TahtArtıkYeniEvinde ise Türklerin de bir çift sözü var:Konu Game of Thrones olunca Türkiye’deki binlerce hayranın yanında bir de markaların pazarlama taktikleri ön plana çıkıyor. Markaların 6. sezonu nasıl karşıladığını aşağıdaki Tweet’lerden görebilirsiniz: 

 

YORUMLAR
DİĞER HABERLER