Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZEL
Game of Thrones 6x3 Podcast | Çok Acayip Teoriler

 

Game of Thrones 6. sezon 3. bölüm podcast'inde Derya Ertaş, İdil Pelit, Burak Kaplan, Aras Bayram ve Arda Karaböcek sahneleri tek tek masaya yatırdı. Sonra sahnelerden birini masaya yatırmadıklarını fark ediyorlar ve o sahneden hiçmi hiç bahsetmiyorlar.

Ekip Jon Snow'un poposunu tartışarak başlıyor, Davos ile Jon Snow'un muhabbetini değerlendiriyor. Daha sonra Tower of Joy var. Tower of Joy'dan kimse bir şey anlamamış. Bölümün önemli konularından biri ise erik şekeri. Erik sizce neye benziyor? Burak Kaplan açıklıyor.

Peki Jamie'yle Cersei haklı değil mi? Masadan kalkma ergen tribi midir? Sahi o masadan kalkan kimdi? Bir de Mountain'ın karşısına trial by combat'te kim çıkar, onlar konuşuluyor. 

İdil ve Derya Dany'nin kilo aldığını düşünüyor, kolları tombik tombik olmuş mu sizce de? Podcast boyunca gereğinden fazla tombik kelimesi kullanılıyor.

Rickon Stark geri dönüyor bir de, sahi Rickon Stark kimdi? Şaşırdık mı Rickon'un dönüşüne? Heyecanlandık mı? Peki ya Kuzeyliler Ramsay psikopatına kumpas kuruyorlarsa? Teoriler Arda Karaböcek'ten.

Peki ya Jon Snow nereye gidiyor? Kuzeye mi güneye mi? Winterfell'e mi White Walker'lara mı? Kimse bir karar veremiyor, oraları boşuna dinlemeyin bence.

 

YORUMLAR
DİĞER HABERLER