Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
HABER
Endemol Shine sinema filmi çekiyor

Dünyanın en büyük içerik üretim şirketi Endemol Shine, Türkiye’de TV şovları, yarışma programları ve dizilerden sonra, Böcek Film işbirliğiyle sinema sektörüne de adım attı.

‘KARDEŞ PAYI’NIN SENARİSTLERİ
Endemol Shine Türkiye yönetimi, Böcek Film ile birlikte ilk uzun metraj sinema filmi ‘Oldu Mu Şimdi Güzel Kardeşim’ adlı ilk projesi için, senaristler Emrah Kaman ve Murat Kaman ile anlaşma imzaladı.

BAŞROLÜNDE DE EMRAH KAMAN VAR

Daha önce Murat Boz’un başrolünü oynadığı ‘Hadi İnşallah’ filminin ve fenomen olan ‘Kardeş Payı’ dizisinin senaryolarını yazan Kaman kardeşlerden Emrah Kaman, ‘Kardeş Payı’nda olduğu gibi ‘Oldu Mu Şimdi Güzel Kardeşim’ filminde de başrollerden birini canlandıracak.

GENEL YÖNETMEN ÖMER FARUK SORAK
‘G.O.R.A’, ‘Sınav’, ‘Aşk Tesadüfleri Sever’, ‘8 Saniye’ gibi Türkiye’nin en çok gişe yapan sinema filmlerinin yönetmeni ve yapımcısı Ömer Faruk Sorak’ın genel yönetmenliğinde ve Böcek Film ortaklığında çekilecek filmin yönetmenliğini ise Murat Kaman ve Defne Deliormanlı üstlenecek.

BİR ABSÜRD KOMEDİ
Sivas’tan İstanbul’a kardeşlerini aramaya gelen bir ailenin absürd komedisi, ‘Oldu Mu Şimdi Güzel Kardeşim’in çekimlerine ekim ayında başlanacak. Filmin 2016 yılının ilk çeyreğinde vizyona girmesi planlanıyor.

YORUMLAR
DİĞER HABERLER