Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
HABER
Emre Kızılırmak Bir Deniz Hikayesi'ni Anlattı

Kanal D’nin yapımını Erler Film, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, başrollerinde Begüm Birgören, Emre Kızılırmak, Emir Berke Zincidi, Ozan Çobanoğlu, Başak Parlak, Caner Kurtaran gibi isimlerin yer aldığı yeni dizisi “Bir Deniz Hikayesi” nin başrol oyuncusu Emre Kızılırmak, baba olmak üzerine samimi açıklamalarda bulundu.

Yeni sezonun merak edilen yapımlarından olan “Bir Deniz Hikayesi” Eylül ayında izleyici ile buluşmaya
hazırlanıyor. Çekimleri Marmaris Bozburun’ da devam eden dizide ünlü oyuncu Emre Kızılırmak, oğlu Deniz’e
hem annelik hem babalık yapan vefakar ve sevgi dolu bir babayı canlandırıyor.

Gerçek hayatında da yeni baba olan ünlü oyuncu canlandırdığı Hakan karakteri ve babalık hakkında samimi
itiraflarda bulundu.

'Bir Deniz Hikayesi' nde oğlunu doğduğu günden itibaren, annesinden ayrı ve tek başına büyütmeye çalışan baba karakterini canlandırıyorum. Hakan karakteri aslında, oğlunun annesinden ayrı kalmasında hiç bir suçu olmayan bir baba, ve tüm zorluklara rağmen oğluna elinden geldiğinden fazlasıyla annesinin yokluğunu hissettirmemeye çalışıyor. Kesinlikle zor ve bir o kadar sorumluluğu fazla olan bir durum. Gerçek hayatta insanlar, böyle veya farklı türde onlarca olayla karşılaşabiliyor. Aynı şeyler benim başıma gelse tabi ki zorluk çekerdim ama çocuğumu büyütmek ve hayata sımsıkı bağlanmak için tüm gücümle mücadele ederdim”

Bir Deniz Hikayesi’nin genel hikayesi şöyle;


Küçük Deniz, bir kasabada çok sevdiği ve kahramanı olarak gördüğü babası Hakan ile birlikte mütevazı bir hayat sürmektedir. Mahallenin esnafı tarafından tüm haylazlıklarına rağmen çok sevilen Deniz mutlu bir çocuktur; fakat annesinin hayatta olduğunu bilmediğinden Deniz’in bir yanı hep eksiktir. Hakan ile Zeynep ise, Hakan teknesinde kaptanlık yaparken tanışmışlardır ve birbirlerine büyük bir tutku ile bağlanmışlardır. Kalplerinin sesini dinleyen aşıklar Zeynep’in ailesinin bütün itirazlarına rağmen hayatlarını birleştirmiş ve küçük Deniz dünyaya gelmiştir. Fakat hayat onları bir şekilde ayırmıştır. Aradan yıllar geçmiş Zeynep eşi Semih ile çıktığı tekne gezisinde bir kasabada Deniz ile karşılaşmış ve ona çok ısınmıştır. Bu karşılaşmadan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır; başta Deniz, Hakan ve Zeynep olmak üzere herkes kendini büyük bir tufanın içerisinde bulacaktır.
Sıcacık hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosu ile ekrana gelecek olan “Bir Deniz Hikayesi” Eylül’de Kanal D’de.

 

YORUMLAR
DİĞER HABERLER