Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
HABER
Emre Kınay'dan Evrim Alasya'ya sürpriz teklif!

Kanal D’nin, yapımını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Sadullah Celen’in yaptığı, senaryosunu Deniz Dargı ve Cenk Boğatur’un kaleme aldığı oyuncu kadrosunda; Emre Kınay, Evrim  Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel, Miray Akay, Meltem Gülenç, Funda İlhan, Teoman Kumbaracıbaşı, Süreyya Güzel, İrem Helvacıoğlu, Sarpcan Köroğlu, Kanat Heparı ve Sarper Arda gibi usta oyuncular ve genç yeteneklerin bir araya geldiği yeni dizisi “Güneşin Kızları” na sürpriz bir teklif damgasını vuracak.

Haziran ayında izleyici ile buluşmaya hazırlanan “Güneşin Kızları” nda zengin bir işadamı  Haluk karakterini canlandıran Emre Kınay, dizide başrolü paylaştığı ünlü oyuncu Evrim Alasya’ya senaryo gereği evlenme teklif etti. İzmir Kordon’da çekilen romantik sahne sonrası Kınay, kızı Duru’nun yeniden evlenmesine asla izin vermediğini kendisini çok kıskandığını itiraf etmesi sette eğlenceli dakikaların yaşanmasına neden oldu.

Güneş’in, Haluk’a evet demesi ile genç kadın, kızlarıyla Mertoğlu ailesinin hayatına bomba gibi düşerken yeni başlangıç için geldikleri İstanbul’da ise hiç beklemedikleri gelişmelerle karşı karşıya kalacaklar. İnternet ve sosyal medyada daha şimdiden merak uyandıran dizi “Güneşin Kızları” Haziran ayında Kanal D’de.

 

YORUMLAR
DİĞER HABERLER