Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
HABER
Elif parmaklıklar ardında!

Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi Kara Para Aşk'ın yeni bölümünde, Elif cezaevine girecek. Elif ve Ömer'in yürek burkan ayrılıklarının ekrana geleceği bölümde Elif'in cezaevinde yaşayacağı sürprizler heyecanı doruğa taşıyacak.

Dizinin yeni bölümünde Elif, Hüseyin'in katili olarak girdiği cezaevinde Tayyar'ın yeni planına karşı hiç bilmeden savaş verecek. Elif ve Ömer'den kurtulmak için acımasız oyunlarını devreye sokan Tayyar'ın yeni hamlesi Elif'e katil olduğunu psikolojik baskıyla kabul ettirmek olacak. Yeni bölümde, Elif koğuşta Ömer ise dışarda onu kurtarmak için büyük bir savaş verecek. Metin'e ulaşamayan Ömer, Tayyar'ın komplosunu çözmek için evine girmeye karar verecek. Tayyar'ın evinden Metin'i kaçırmak isteyen Ömer hayatını büyük bir tehlikeye atacak.

Ömer, Tayyar'ın komplosunu çözmek için Metin'i kaçırmayı başarabilecek mi, Elif zorlu hapishane koşullarında ayakta kalabilecek mi gibi soruların cevap bulacağı Kara Para Aşk'ın yeni bölümü 13 Mayıs Çarşamba günü saat 20.00'da ATV'de ekrana gelecek.

Yeni bölüm fragmanlarını buradan izleyebilirsiniz.

 

1 2 3 >
YORUMLAR
DİĞER HABERLER