Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
HABER
CUMARTESİNİN GALİBİ "İLİŞKİ DURUMU: KARIŞIK"!


Show TV
’nin ekrana damgasını vuran projelerinden “İlişki Durumu: Karışık”, seyircisini yine ekran başına kilitledi. Onbirinci bölümüyle de herkesin beğenisini toplayan “İlişki Durumu: Karışık”, tüm kategorilerde birinciliği göğüsledi.

 

AYŞEGÜL’ÜN HEYECANLANDIRAN RÜYASI BÖLÜME DAMGASINI VURDU!

İlişki Durumu: Karışık’ın onbirinci bölümünde; Ayşegül’ün soğuk algınlığı için aktardan aldığı bitki çayının,  Ayşegül ve Can üzerinde yarattığı şiddetli çekimin olduğu, birbirlerinden uzak durmaya çalıştıkları eğlenceli sahneler ve Ayşegül’ün heyecanlandıran rüyası bölüme damgasını vurdu!

 

Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi olan  “İlişki Durumu : Karışık”ta, neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmayacak.Başrollerinde; Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin ve Eda Ece’nin yer aldığı dizinin yapımcılığını MF Yapım-Faruk Bayhan üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen'in oturduğu dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor.

 

ZİRVEYE YERLEŞTİ!

 

Yayınlandığı ilk gün itibariyle herkesi ekran başına kilitleyen “İlişki Durumu: Karışık”, reyting sıralamasında bu hafta da zirveye oturdu. “İlişki Durumu: Karışık”, Total’de 6.54 izlenme oranı (rating), 20.27 izlenme payı (share) ile, AB’de ise 4.86 izlenme oranı (rating), 15.72 izlenme payı (share) ile birinciliği göğüsledi.  

YORUMLAR
DİĞER HABERLER