Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
HABER
Comic Con’dan Notlar 4: 2. Günden İlk Bilgiler

Comic Con’un ilk günündeki dizi panellerini bitirdikten ve hatta üç yazıyla üstesinden geldikten sonra sıra geldi bu sefer ikinci günün dizilerine ve panellerine. Üstelik ikinci günde de bir sürü ve hatta ilk günden daha fazla dizinin paneli var.

Ben de girişi günün yıldızlarından The Walking Dead, uzantısı Fear the Walking Dead ve The Big Bang Theory ile açayım dedim.

* AMC’nin sevilen dizisi The Walking Dead, dizideki karakterleriyle Rick, Daryl, Glenn, Michonne, Carol, Carl, Sasha, Abraham ve Morgan ile panele katıldılar. Buna göre:

- Dizinin altıncı sezonun 11 Ekim’de 90 dakika sürecek bölümle başlayacağı açıklandı, reklamları çıkarsak 65 dakika civarı olur herhalde. Ayrıca yeni sezon fragmanını da paylaştılar. FX Türkiye de Türkçe altyazılı halini paylaştı. Eğer altyazısız olsun isterseniz maddedeki linke tıklayabilirsiniz.

- Bu sezon dizide birçok flashback (geriye dönüş) izleyecekmişiz. Hatta bir bölüm tamamen flashback üzerine kurulu olacakmış. 'Kurtlar' da sezonda beklenmeyecek türde bir rol oynayacakmış.

- Andrew Lincoln dizide kestiği sakalını özlediğini ve ilk fırsatta yeniden uzatacağını söylemiş. Yapımcılardan Scott M. Gimple de Rick’in sakalını onun barometresi olarak tanımlamış. Ayrıca Lincoln’ün annesi Michonne ve Rick’in bir araya gelmesini istiyormuş.

(Bu kadın hiç yalnız değil de ömrümüz yeter mi bilmiyorum.)

- Carol’ı oynayan Melissa McBride panele elinde bir tabak kurabiye ile gelmiş.

- Nurse Jackie’nin Zoey’i Merritt Wever, çizgi romanda da olan bir karakteri oynamak için diziye geliyormuş. Ethan Embry (Once Upon a Time) de yine diziye bir diğer isim.

- Dizideki karakterleriyle oyuncuların dedikleri: Abraham karakterini tanımlayan anın dizide henüz görülmediğini söylemiş. Carl’a göre Alexandria yaşamaları gereken hayat için bir yeniden başlatma butonuymuş. Carol’e göre onu olduğu kişi haline getiren çevresindeki insanları kaybedişi ve buna artık katlanamayışıymış. Glenn’e göre Nicholas’ı öldürseydi geçmemesi gereken bir sınırı geçer ve oyunun bittiği noktaya gelirmiş.

- Norman Reedus’un sorulara verdiği cevaplara göre rolüne girmek için Motorhead grubunu dinler, bolca kahve içer ve Cand Crush oynarmış. En sevdiği emoji de kırmızı balonmuş.

(Bu adama soracak daha iyi soru bulamamışlar mı acaba?)

- Panele gelemeyen Lauren Cohan (Maggie), Steven Yeun’a “Bitişte komik bir şeyler söyleyebilir misin?” diye mesaj atmış.

1 2 3
Aytaç Kara
11/07/2015 01:09
YORUMLAR
DİĞER HABERLER