Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
HABER
Comic Con’dan Notlar 11: Dördüncü Günden İlk İzlenimler

Geldik Comic Con’da nihayet dördüncü ve son güne. Bugün diğerlerine göre daha az dizi panelinin olduğu bir gün ve bu ilk yazıya The Vampire Diaries, Supernatural, American Horror Story ve yeni dizi Scream Queens dahil oldular.

* Öncelikle The Vampire Diaries ile başlayalım. Dizinin paneline karakter isimleriyle Damon, Stefan, Bonnie, Caroline ve Enzo, yanlarına senaristler Julie Plec teyze ve Caroline Dries’ı alarak katıldılar. (Araya kaynasın, bir adet Candie ve Paul yan yana panelden çekim bir resim.)

- Panelin sürprizi Comic Con’a özel hazırlanan bir video oldu. Tamamını şuradan izleyebilirsiniz. Sürpriz kısmı ise şöyle: Altıncı sezon finalindeki Damon-Elena ve yağmur sahnesini Elena’nın yerine Kai’yi koyarak tekrardan çekmişler, son bir dakikalık kısımda da o var. Sadece o kısmın Youtube videosu da çıktı hatta. Chris Wood da buna gönderme yaptığı bir tweet atmış mesela.

İzlemesi tavsiye edilir.

- Ian Somerhalder geçen sezon olduğu gibi yine bir bölümün yönetmenliğini yapacak. Ayrıca panelde Ian’a bir fan “Benimle evlenir misin?” diye sormuş; o da yüzüğünü göstererek “Yapabileceğimi sanıyorum. Evli ve mutlu bir adamım.” cevabını vermiş. (Iyk.)

- Kadrodan dizinin finalini tahmin etmelerini istediklerinde Paul “Damon ve Stefan yüzüklerini çıkarır ve güneşe yürürler. Bonnie ölür, Elena da insan olarak uyanır”, Candice “Sonsuza kadar mutlu yaşadılar,” misali bir cevap verirken Kat ise “Stefan-Caroline birlikte olur. Damon kazara veya bilerek Bonnie’yi öldürür ve Elena uyanır. Matt de vampirsiz ve sorundan arınmış Mystic Falls’a şerif olur.” cevabını verdi.

- Yeni sezonda Elena’sız bir Mystic Falls izleyeceğiz ama ilk birkaç bölümde onun varlığını hala hissedecekmişiz. Damon Elena’nın yokluğunda dizinin ilk başlarında olduğu seksi, değişken, eğlenceli ve tehlikeli haline geri dönecekmiş.

- Sezon finalinde Mystic Falls’u zaman atlamasıyla berbat bir halde görmüştük. Bunun nasılını açıklayacaklarmış. Sezonun büyük kötüsü tahmin edildiği gibi Lily’nin altı cadı-vampiri olacak. Ama Valerie isimli bir karakter ve Nora ile Mary-Louise isimli lezbiyen bir çift de kötü karakterler olarak karşımıza çıkacaklar.

- Damon ve Stefan da anneleriyle ilgili durumun da etkisiyle daha çok yan yana gelecekler. Enzo ise yaratıcısı ile Damon arasında bocalayacakmış.

- Julie Plec teyze daha önce de dediği gibi bu sezonu son sezon olarak düşünmüyormuş.

- Elena’ya olanlar nedeniyle Bonnie ve Damon arasında ilginç bir dinamik varmış.

- Candice Accola “Klaus’un dönmesi için bir umut var mı?” sorusuna “Caroline onun Mystic Falls’a dönmesini ister mi bilemiyorum.” cevabını vermiş.

- Stefan ve Caroline konusunda “Bu çiftin eğlenceli yanı yapışıkmış gibi bir araya gelip durmaları. Caroline hazır olmamak için çok ama çok deniyor.” denmiş.

- Her bölüme bir ‘üstü çıplak’ sahne yazıyorlarmış.

- Candice Accola ‘Steroline’ kısaltmasının el dezenfektanı ismi gibi geldiğini söylemiş. Ian da Delana için “O da daha iyi değil.” derken Paul ise “Delena kulağa bir hastalık, Steroline ise hastalığa çare olarak geliyor.” diye eklemiş.

- Favori çiftleri sorulduğunda Michael Malarkey Denzo, Paul Stelijah, Plec teyze Dalaric, Caroline Dries Katherine ve Stefan derken Kat bir tanede karar kılamamış. Ian ise videoya gönderme yaparak “Hepsini seviyorum, Dalaric, Denzo… şimdilerdeyse Kaimon.” diye eklemiş.

1 2 3
Aytaç Kara
13/07/2015 02:18
YORUMLAR
DİĞER HABERLER