Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
HABER
Böcek Film ve Endemol Shine Türkiye'nin ilk ortak yapımı "Kaçma Birader"in basın toplantısı gerçekleştirildi.

 “KAÇMA BİRADER”KOMİK BİR TAKSİM MACERASI!

 

Sinema dünyasına yeni bir soluk getirmek için güçlerini birleştiren, dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye ve ülkemizin en önemli yapım şirketlerinden Böcek Film’in ilk filmi “Kaçma Birader”in çekimleri Taksim’de devam ediyor! Ömer Faruk Sorak’ın süpervizörlüğünde çekilen ve Emrah-Murat Kaman kardeşlerin imzasını taşıyan “Kaçma Birader”in; set arasında düzenlenen basın toplantısı, 4 Kasım Çarşamba akşamı Soho House İstanbul’da gerçekleşti. Filmden ilk görüntülerin paylaşıldığı basın toplantısında; yönetmenler, oyuncular ve yapımcılar, basın mensuplarının sorularını da yanıtladı.

 Gökhan Tatarer ve Hakan Eren

Dünyanın en büyük içerik üretim şirketi Endemol Shine Türkiye; TV şovları, yarışma programları ve dizilerden sonra, Böcek Film işbirliğiyle Türkiye’de sinema sektörüne de ilk adımını “Kaçma Birader” filmiyle attı. Çekimleri Taksim’de devam eden filmin basın toplantısına; oyuncular ve yönetmenlerin yanı sıra Ömer Faruk Sorak ile Endemol Shine Türkiye Genel Müdürü Gökhan Tatarer ve Ticari Direktörü Hakan Eren’in katılımlarıyla gerçekleşti. Üçlünün, bu yeni işbirliği hakkında yaptığı kısa açıklamanın ardından, filmden kısa görüntüler basınla paylaşıldı. Sonrasında ise tüm ekip basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

 

Ömer Faruk Sorak’ın süpervizörlüğünde çekilen “Kaçma Birader”in senaryosu; “Kardeş Payı”yla isimlerini duyuran ve dizinin çok sevilen senaristlerinden Emrah ve Murat Kaman kardeşlerin imzasını taşıyor.  Başrollerini Zafer Algöz, Melek Baykal, Emrah Kaman, Algı Eke, Cihan Ercan, Nejat Uygur, Alina Boz, Nursel Köse ve Necip Memili’nin paylaştığı filmin yönetmenliğini ise Murat Kaman ve Defne Deliormanlı üstleniyor.

 

“Kaçma Birader” aslında; sevdiği kız için Yozgat’tan İstanbul’a kaçan en küçük oğullarının peşinden İstanbul’a gelen, kendine has bir ailenin Taksim hikayesi… Taksim’in başrolde olduğu bu filmde, türkü barlardan “club”lara, fal kafelerden Tarlabaşı’na Taksim’in tüm aktörleri var.

Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye ve Böcek Film’in üstlendiği “Kaçma Birader”; 4 Mart 2016’da vizyona girmeye hazırlanıyor.

Bilgi için:        

facebook.com/KacmaBirader

twitter.com/kacmabirader

instagram.com/kacmabirader

YORUMLAR
DİĞER HABERLER