Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZEL
Beklenen program ‘Survivor 2016’ başladı!

İşte yılın beklenen o zamanı geldi. Survivor 2016, 7 Şubat Pazar gecesi ilk bölümüyle başladı. Survivor’da ilk gece, iki oyunu birden alan ünlülerin ezici ağırlığıyla başladı.

Yarışmanın ilk gününde hezimete uğrayan Gönüllüler daha kamyonda giderken içlerinden birinin doğru tutunamayarak düşmesi, diğerinin ona düştüğü için gülmesi, Efecan’ın ise gülen takım arkadaşını paylamasıyla kolay çözüldükleri yönünde işaretler verdiler.

Survivor’ın ilk bölümünde Gönüllüler, döküldüler.

Derken Acun Ilıcalı, Hummer jeepiyle kumların üzerinde kocaman tekerlekleriyle kayarak, ACDC/ Highway to Hell eşliğinde görkemli bir giriş yaptı. Bu arada Survivor’ın anlı şanlı müziklerine ne oldu? Tüm bölüm boyunca gaza getirici tek müzik kullanımı Acun’un girişiydi. Yoksa bu açığı Yılmaz Morgül şarkılarıyla mı kapatmayı düşünüyorlar?

İki takımın yarışmacıları da ne varsa, takıp takıştırıp gelmişti. Sıra sıra kolyeler, bilezikler, ipler, bandanalar hepsi yıkılıyor. Özellikle Tuğba Özay kafasına taktığı ortasında Tuğba yazan Kızılderili tüyleri ile iddiasını ortaya koydu.

Dominik’te stil sınır tanımıyor sevgili seyirciler. Tarzsa tarz, stilse stil.

Yedi aylık prematüre doğduğu için doğuştan survivor olduğunu savunan Yılmaz Morgül, herkesin en merakla izlediği yarışmacı. “Ben zaten yüzme bilmiyorum,” dedi, sonra Acun’a “Ne zaman yemek yiyeceğiz, restaurant saat kaçta açılıyor?” diye sordu. Yılmaz Morgül, adayı Hindistan cevizlerini ve manzarayı çok beğendi, oyunu kazanamasa da en önemli görevinin takımın ruhunu oluşturmak olduğunu söyleyerek, kendisini grubun ruhani lideri ve moralcibaşısı olarak atadı. İlk vecizesi ise: “Ben insanları kitap gibi okurum ama sonuçta kendi bildiğimi okurum.”

Yılmaz Morgül’ün yancısı Tuğba Özay ise kendini hala 90larda bir Televole programında sandığı için vaktinin çoğunu Yılmaz Morgül’ü överek ve alkışlayarak geçirdi. Kendisi şiir okumayı çok sever, ben ilerleyen bölümlerde ateş başında böyle içli bir performans bekliyorum açıkçası. Bir de sporcu olduğu için Nagihan ile arkadaşlık etmeye başladı. Ancak takım arkadaşı Eda, bu durumdan hoşlanmadı. Tuğba’nın oyunlarda beceriksiz olduğunu kendisine fırsat verilirse daha başarılı olacaklarını ifade etti.

Boksör ve uzak doğu sporları ile ilgilenen Atakan, başarılı oyunuyla takımının ödül kazanmasına büyük ölçüde katkıda bulundu.

Ünlüler takımından Yunus Günçe,”Survivor; hem start hem finiş. Bunlar ne demek ilerleyen zamanlarda anlatacağım,” diyerek yarışmanın en yavan konuşmalarını yapacağının işaretini verdi. Yunus, zaten aslında rehabilitasyon kapsamında adaya geldiğini düşünüyor. Ateş etrafında oturup, ekiple konuşarak her şeyi çözmek taraftarı. Aradığı grup terapisi tadını burada yakalayacak inşallah.

Bir de Acun’a abi diye hitap eden Efecan var. Efecan, Gönüllüler takımında. Her ne kadar sinerji, enerjiyi ağzından düşürmese de daha adaya varmadan arkadaşlarıyla itişmeyi başaran Efecan ne kadar sinerjik olacak, göreceğiz.

1 2
Defne Akman
08/02/2016 10:37
YORUMLAR
DİĞER HABERLER