Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
YERLİ DİZİLER
Yeter
ATV / Devam Ediyor/ Sezon Sayısı: 1 OYUNCULAR: Pelin Karahan,Yurdaer Okur,Korel Cezayirli,Ayşin Yeşim Çapanoğlu,Selen Domaç,Tolga Evren YAZAR: Vilmer Özçınar,Nalan Merter Savaş YÖNETMEN: Tarkan Karlıdağ YAPIMCI: Koliba Film

21. Bölüm Özeti

 

19 Mayıs Perşembe / 21.20 / atv

 

Yekta’nın Duru ile ilgili açtığı çocuk dolandırıcılığı davası Handan ve Filiz’i Aylin’e düşman eder. Zafer ise kaderine razıdır. Handan’ın belki de cezaevine gireceğini öğrenen Yılmaz’ın Yekta’ya öfkesi bir kat daha büyür. Aylin bir yandan aldığı tepkilere direnirken; bir yandan da savunma için avukat bulmaya çalışır. Ne kimse davayı almak ister; ne de Aylin masraflar için para bulabilir. Avukat çözümü Yılmaz’dan gelir; para ise sürpriz birinden… Herkes yavaş yavaş Aylin’in yanında yer almaya başlarken; Yekta buna izin vermemeye kararlıdır.

 

Yekta’nın kötü baba ve eş olduğunu ispatlayacak geçerli hiç bir şahit bulamayan avukatın aklına; şeytanca bir savunma taktiği gelir. Ancak bu fikir Aylin cephesini birbirine katar. Ya bu fikri kabul edecekler ya da kaderlerine razı geleceklerdir.

 

 

 

 

ÖZEL
HABERLER
FRAGMANLAR
YORUMLAR