Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
YERLİ DİZİLER
Serçe Sarayı
Star TV / Devam Ediyor/ Sezon Sayısı: 1 OYUNCULAR: Songül Öden,Mert Fırat,Alican Yücesoy,Esra Dermancıoğlu,Serkan Ercan,İsmail Ege Şaşmaz,İlayda Alişan,Erkan Bektaş,Selen Öztürk,Gürsu Gür,Ozan Akbaba,Selen Domaç,ve Gülen Karaman,Turgay Kantürk YAZAR: Arzu Mutlu Daştan,Mustafa Mutlu,Nuriye Bilici,Rodi Güven Yalçınkaya YÖNETMEN: Mesude Erarslan YAPIMCI: Endemol Türkiye

13. Bölüm (Final) Özeti

14 Haziran Pazar, 22.45 | Star Tv

Serçe mahallaye geri dönüyor.

Ali Rıza’nın kendisinden sakladığı gerçeği öğrenen Serçe, büyük bir şaşkınlık ve hayal kırıklığı içerisinde mahalleye geri döner. Serçe’den ayrılmayı hiç istemeyen Ali Rıza, durumu Serçe’ye açıklamak ister ancak Serçe onu dinlemez. Serçe, çocuklarıyla beraber en yakın arkadaşı Süla’nın evine yerleşir. Süla ile birlikte çalışmaya başlayan Serçe bu sayede kendi evinin taksitlerini ödeyerek  geri alabilecektir.


Ali Rıza kaza geçiriyor

Serçe’yi yeniden mahallede gördüğü için çok mutlu olan Kadir ne yaparsa yapsın yine de Serçe’den yüz bulamaz. Ali Rıza da Serçe’nin peşini bırakmaya niyetli değildir. Serçe’nin kendisine dönmeyeceğini anlayan Ali Rıza büyük bir kaza geçirir ve tüm dengeler değişir.

HABERLER
FRAGMANLAR
YORUMLAR