Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
YERLİ DİZİLER
Paramparça
Star TV, Pazartesi, 20:00 / Devam Ediyor/ Sezon Sayısı: 3 OYUNCULAR: ERKAN PETEKKAYA (CİHAN),BARIŞ FALAY (HARUN),EBRU ÖZKAN (DİLARA),CİVAN CANOVA (RAHMİ),NURSEL KÖSE (KERİMAN),TOLGA TEKİN (ÖZKAN),ALİNA BOZ (HAZAL),LEYLA TANLAR (CANSU),BURAK TOZKOPARAN (OZAN),ŞÜKRAN OVALI (AYŞE),HÜMEYRA (MAİDE) YAZAR: Yıldız Tunç,Murat Lütfü,Metin Ali YÖNETMEN: Altan Dönmez YAPIMCI: Gökhan Tatarer,H. Hakan Eren,Endemol Türkiye

68. Bölüm Özeti 

 

30 Mayıs Pazartesi, 20:00 / Star Tv

  

MAİDE HİSSELERİN PEŞİNDE
Sahte rapor düzenleterek Ozan’ı akıl hastanesine kapattıran Rahmi Bey, Cihan’ı da Ozan’ın tatilde olduğuna inandırır. Maide Hanım, Candan’ı kullanarak Ozan’ın hisselerini satın almanın peşindedir.
 
ARENA SÜRPRİZİ
Hastalanan Demir Alaz’ı apar topar hastaneye götüren Dilara en çaresiz anında yanında olanHarun’u affeder. Cihan da Ayşe’ye kendisini affettirmek için çabalar. Cihan’ın Ayşe’ye yaptığı büyük sürpriz ikili arasındaki buzları eritir.
 
FOTOĞRAF ŞOKU
Dilara ile barıştığı için çok mutlu olan Harun, Maide Hanım’a müjdeyi vermek için eve gider. Tam bu sırada bilgisayarda gördükleri bir fotoğraf her ikisinin de taş kesilmesine sebep olur.
ÖZEL
ÖZETLİYORUM
HABERLER
YORUMLAR