Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
YERLİ DİZİLER
Mutlu Ol Yeter
ATV, Pazar, 22:00 / Devam Ediyor/ Sezon Sayısı: 1 OYUNCULAR: Ali Atay (Can),Öner Erkan(Güneş),Ertan Saban ( Babür),Aslı Enver (Zeynep) Sait Günay ( Ziver ),Tülay Bursa (Şerife),Seda Türkmen ( Ayşe),EfeTuncer (Vefa),Ayten Uncuoğlu ( Azize Afife),Fırat Albayram ( Devrem),NilGünal ( Nurten),Yılmaz Gruda ( Ziya),Erkan Üçüncü ( Bakkal),Metin Büktel ( Medik),Bülent Seyran ( Kamer),Göktay Tosun ( Manav),Bedia Begovska (Rona),LuranAhmedi ( Dayı),Emre Ertunç-Kubilay Çamlıdağ-Erol Alp Soykan (Kahve Üçlüsü) YAZAR: Ali Demirel,Barış Erdoğan,Volkan Sümbül,Yiğit Özgür YÖNETMEN: Kerem Çakıroğlu YAPIMCI: Mehmet Yiğit Alp,NTC Medya

7. Bölüm Özeti

24 Mayıs Pazar, 21.50 | Atv

Sırlar açığa çıkıyor!

Hapisten Muhit adında biri çıkar. Can ile geçmişten bir hesabı vardır ve Can ile hesaplaşmak, onu öldürmek ister. Muhit, Can’ın izini bulur. Can kaçar fakat mahalleden çıkmaz çünkü Zeynep’e çok ciddi bir talip vardır. Babür’ün aklına bir fikir gelir ve Can’a bir sahte bir ölüm tezgâhlar. Böylece Muhit, Can’ı öldü bilecek ve mahalleyi terk edecektir.

Can bir yangın sonucu ölmüş gibi gösterilir mahalleye. Gerçeği bir tek Babür bilmektedir. Fakat işler istedikleri gibi yürümez. Çünkü Muhit, Ayşe’ye âşık olmuştur ve mahalleden gitmemektedir. Can da ortaya çıkamamaktadır.

Bu arada Zeynep yıkılmıştır. Can ölünce Can’a karşı hisleri su yüzene çıkmıştır. Zeynep’e talip olan adam yüzünden de Güneş hamle yapar, Zeynep’in taliplileri artınca Can ortaya çıkmak zorunda kalır ve Muhit’in namlusuyla burun buruna gelir.

ÖZEL
ÖZETLİYORUM
HABERLER
FRAGMANLAR
YORUMLAR