Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
YERLİ DİZİLER
Kehribar
ATV / Devam Ediyor/ Sezon Sayısı: 1 OYUNCULAR: Özge Özder,Aslıhan Güner,Nazmi Kırık,Fırat Altınmeşe,Yağmur Aydan,Umut Karadağ,Ahmet Uz,Sibel Taşçıoğlu,Gürkan Uygur,Ayça Varlıer,Necip Memili YAZAR: Sinan Tuzcu,Ali Aydın YÖNETMEN: Hülya Bilban YAPIMCI: Süreç Film,Ali Gündoğdu

11. Bölüm Özeti:

 

27 Mayıs Cuma , 20.00 / ATV

 “Kendimden geçmedikçe, senden vazgeçemiyorum...”

Orhan, tüm kötülüklerin karşısında durmaya, Leyla ve Kemal’le yaşayamadığı günleri yaşamaya, sevdasına ve oğluna sarılmaya karar verse de; Oğuz Doğu’nun hamlesi ile sıkışıp kalmıştır. Leyla ve Kemal,  Oğuz Doğu’nun namlusunun ucundadır. Orhan, oğlunu ve sevdiğini kurtarmak uğruna kedinden vazgeçer. Bahar ve Kaan yakınlaşması tehlikeli bir hal almaktadır. Kaan, Bahar’a kapılmış; her geçen gün artan bir aşkla, Bahar’a yaklaşır. Kaan, Bahar’a yaklaşırken umduğu cevapları alabilecek midir?

Musa, kardeşi Leyla’ya ve yeğeni Kemal’e yapılanları duyunca nasıl tepki verecektir? Orhan ve Musa, Oğuz Doğu’nun karşısında birleşecekler mi?  Yıldırım, Orhan ve Musa’ya destek olacak mı? Leyla, Kemal’e babasıyla ilgili gerçeği anlatacak mı?

ÖZEL
HABERLER
FRAGMANLAR
YORUMLAR