Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
YERLİ DİZİLER
Karadayı
ATV, Pazartesi, 20:00 / Devam Ediyor/ Sezon Sayısı: 3 OYUNCULAR: Kenan İmirzalıoğlu,Çetin Tekindor,Bergüzar Korel,Rıza Kocaoğlu,Civan Canova,Leyla Lydia Tuğutlu,Melike İpek Yalova,Atsız Karaduman YAZAR: Eylem Canpolat,Sema Ergenekon, Sema Ergenekon YÖNETMEN: Uluç Bayraktar,Cem Karcı, Cem Karcı YAPIMCI: Kerem Çatay,Ay Yapım

115. Bölüm (Final) Özeti

15 Haziran Pazartesi, 20.00 | Atv

Mahir ve Feride uğruna verdikleri savaşı kazanmışlardır. Bütün kötüler cezalarını çekmiştir. Tam beş yıl geçmiş ve Mahir’in tahliye günü gelip çatmıştır. Bu beş yılda Mahir içerdeyken sevdikleri yepyeni hayatlar kurmuş, çocuklar büyümüştür. Feride ve tüm sevenleri Mahir’in özgürlüğe kavuşmasını hasretle heyecanla beklemektedir.

Geçen günler ve yıllar Karadayı’nın unutulup gitmesine yetmemiştir. Aksine hapislik günleri Karadayı efsanesini daha da büyümüş halk kahramanına dönüşmesine neden olmuştur. Sadece ailesi değil kendi dünyalarında adalet bekleyen insanlarda Karadayı’nın çıkışını heyecanla beklemektedir. Bu durum Mahir’in ve Feride’nin yeniden başlama, temiz bir hayat kurma umutlarına gölge düşürmektedir. Herkesin beklediği gibi kabadayılığa devam etmek istemeyen Mahir için bu durum içinden çıkılmaz bir hal almak üzeredir.

ÖZEL
ÖZETLİYORUM
HABERLER
YORUMLAR