Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
YERLİ DİZİLER
Kara Kutu
Kanal D, Salı, 20:00 / Devam Ediyor/ Sezon Sayısı: 1 OYUNCULAR: Orhan Kılıç (Mehmet),Sümeyra Koç (Zeynep),Deniz Uğur (Canan),Hazım Körmükçü (Reşit),Hakan Eratik (Hasan),Barış Bağcı (Katip),M.Ali Kaptanlar (Cevahir),Ali Yoğurtçuoğlu (Celal)Zamire Kasapoğlu (Yasemin),Remzi Evren (Abdurrahman),Burcu Tutkun (Emine),Gökhan Azlağ (Can),Erman Koç (Recai),Fatih Koyunoğlu (Macit),Atalay (Şükran),Caner Çandarlı (Suat),Naz Sıla Zengin (Derin Erdem),Sema Atalay (Şükran),Ayça Koyunoğlu (Macitin eşi),Mehmet Uslu (Vedat),Kerem Alışık (Tekin) YAZAR: Ercan Mehmet Erdem YÖNETMEN: Serdar Akar

7. Bölüm Özeti (FİNAL)

21 Nisan Salı, 23.15 | Kanal D

Zeynep, Yusuf ve Halit Mehmet’i kurtaracaklar. Tehlike dolu bu kapışmada neler yaşanacak?Zeynep Mehmet’e gerçek kimliğini söyleyemiyor. Yusuf neden engel oluyor?Yusuf, Mehmet’in arkadaşlarına her şeyi unutup şehri terk etmeleri için yüklü miktarda para teklif ediyor. Peki dostları bunu kabul edecekler mi?

Mehmet aradığı cevabı bulmak için tekrar akıl hastanesine gidecek. Bu kez duyacakları ona neler anımsatacak?Mehmet, karısına nasıl bir oyunun içine düştüklerini anlatmaya çalışacak. Canan, Mehmet’e kolay kolay inanmayacak. Mehmet ikna etmek için nasıl bir yol izleyecek?Suat’ın tarihi eser kaçakçılığı planı işliyor. Onları engellemek için yola çıkan Mehmet ve Halit, Macit ve Rüştü ile karşılaşıyorlar. Aralarında neler yaşanacak?  Macit ve Rüştü götürdükleri tırın tarihi eser olduğunu anladıklarında ne yapacaklar? Cevahir ve Reşit kendi ekiplerini tarihi eserleri kullanarak tehdit ediyorlar. Tüm bu kargaşada Mehmet’in hatırlayacağı his ne olacak?

 

ÖZEL
HABERLER
FRAGMANLAR
YORUMLAR