Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
YERLİ DİZİLER
Hanım Köylü
Star TV / Devam Ediyor/ Sezon Sayısı: 1 OYUNCULAR: Yusuf Çim,Gülsüm Ali,Mehmet Özgür,Ali İpin,Aylin Kabasakal,Uğur Demirpehlivan,Selim Erdoğan,Uğur Biçer,Kerim Yağcı,Feyza Çipa,Cihan Şimşek,Ahmet Kayakesen,Mert Türkoğlu,Muharrem Bayrak,Murat Makar,Emel Çetin,Can Kıran,Hazal Adıyaman,Beste Kanar,Hande Asmaz,Özlem Gezgin,Ayten Uncuoğlu,Toygan Avanoğlu YAZAR: Filiz Ekinci,Baykut Badem YÖNETMEN: Mustafa Şevki Doğan YAPIMCI: Gold Film

6. Bölüm Özeti:

 

28 Mayıs Cumartesi, 20:00/ Star Tv

Ferit’i evin önünde yakalayan Düzgün, Ferit’in söylediği çeşitli, yalanlara inanmaz ve onu  bir daha evinin etrafında görmek istemediğini söyleyerek uyarır. Ferit ise İlkgün’ün kendisi için göz yaşı döktüğünü görünce  Düzgün’ün  bu uyarısını dikkate almaz. İlkgün  Ferit’in gideceğini öğrenince bunalıma girer. Gerçekten üzülmüştür  ve Ferit’e  aşık olduğunu  anlamıştır. Bunu kimseye itiraf edemez. Daha sonra Ferit’in gitmediğini öğrenen İlkgün  sevinse de sevincini belli etmez.  Ferit ise onu konuşmak için  aşık çağlayanına çağırır. Çağlayanda suya düşen İlkgün ve Ferit arasında  yakınlaşma başlar.

Öte yandan Düzgün ve Fikri’nin  tarla alışverişi tam bir yılan hikayesine döner. Koptagel Elmas’ı kıskandırmak için Reşat’ın kızkardeşi ile  eve giderken Elmas da intikam almak için Reşat ile  gezmeye gider. Koptagel ve Elmas’ı teyze yeğen zanneden Reşat, Elmas’ı resmen Koptagel’den ister. Bunu duyan Koptagel’in gözü döner.

 

HABERLER
YORUMLAR