Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
YERLİ DİZİLER
Güneşin Kızları
Kanal D, Pazartesi, 20:00/2016/ Sezon Sayısı: 1 OYUNCULAR: Emre Kınay (Haluk),Evrim Alasya (Güneş),Tolga Sarıtaş (Ali),Burcu Özberk (Nazlı),Berk Atan (Savaş),Hande Erçel (Selin),Miray Akay (Peri),Meltem Gülenç (Rana),Funda İlhan (Sevilay),Teoman Kumbaracıbaşı (Ahmet),Süreyya Güzel (İnci),İrem Helvacıoğlu (Tuğçe),Sarpcan Köroğlu (Emre),Kanat Heparı (Mert),Sarper Arda (Can) YAZAR: Deniz Dargı,Cenk Boğatur YÖNETMEN: Sadullah Celen YAPIMCI: İnci Gündoğdu,İsmail Gündoğdu,Süreç Filmcilik

39. Bölüm Özeti:

 

 

19 Mart  Cumartesi, 20.00 Kanal D

(FİNAL) 

Güneş, komadan uyanır. Ancak son 2 seneyi hatırlamamaktadır. Ne İstanbul’u ne de Haluk’u... Kızlar için en önemli şey annelerinin sağlığıdır. Bu yüzden geçmişle ilgili Güneş’i üzecek olayları annelerinden saklamaya karar verirler. En azından Güneş, daha iyi olana kadar. Ali’nin doğum günüdür. Selin her şeyin yoluna gireceğini düşünür, sonunda kötü günler geride kalmıştır. Selin, Ali’ye sürpriz bir doğum günü partisi düzenler ancak Ali’nin Selin’den sakladığı sırrın ortaya çıkması an meselesidir.

Nazlı, Savaş’ın ondan sakladığı sırrın Haluk’la ilgili olduğundan şüphelenir. Nazlı gerçeği öğrendiğinde ise Güneş’in hafızasının hiç yerine gelmemesini tercih edecektir.

ÖZEL
ÖZETLİYORUM
HABERLER
YORUMLAR