Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
YERLİ DİZİLER
Eve Dönüş
ATV, Cuma, 20:00 / Devam Ediyor/ Sezon Sayısı: 1 OYUNCULAR: Cansel Elçin (Yusuf),Tardu Flordun (Kürşad),Edip Saner (Vedat),İpek Erdem (Canan),Feride Çetin (Sevda),Ayten Uncuoğlu (Hacer),Burak Demir (Derviş),Murat Atik (Cengizhan),Ümit Olcay (Oflaz),Zeynep Özder (Pınar),Gülden Dudarık (Meryem),Ali Başar (Halil),Efe Deprem (Ökkeş),Serdal Genç (Ferman),Burç Kümbetlioğlu (Yılmaz),Gamze Dar (Mehtap),Şeyda Terzioğlu (Ayşegül),Leyla Kırşan (Elif),Berkan Demirbağ (Varol),Dilşad Çelebi (Leyla) YAZAR: Ahmet Saatçioğlu YÖNETMEN: Kartal Çidamlı YAPIMCI: Yalçın Şen

20. Bölüm Özeti

 

 

26 Şubat Cuma, 20.00 / atv

 

Leyla, çaresizce mezarları kazıp Yusuf’u kurtarmaya çalışır. Bir süre sonra yaşadığı üzüntüye ve yorgunluğa dayanamayıp bayılır. Leyla’ya Şayan’ın adamlarından önce ulaşan Oflaz, genç kadını alıp götürür. Aras ise Şayan’a oğlu olduğunu söyler. Şayan, bu itirafa inanmayınca Leyla’ya sormak üzere adamlarına Leyla’yı getirmeleri talimatını verir. 

Düdüklü, çocuklara yurdu cehenneme çevirmeye devam etmektedir. Gece seçtiği çocukları Taksim’in arka sokaklarında dilendirip üzerlerinden para kazanmak üzere biriyle anlaşır. Fakat işler istediği gibi gitmez. Elif ve Beyaz zorla dilendirilmek üzere gittikleri yerden fırsatını bulup, kaçarlar. Nalân yurda teftişe giden heyete eşlik eder. Kürşat, Canan ve İpek de teftiş sırasında yurttadır. Düdüklü, teftiş olacağını öğrendiğinde yurdu olması gereken hale çevirip, çocukları ağızlarını açmaması için sıkıca tembih eder. Elif ve Beyaz’ın heyet geldiğinde yurtta olmaması Düdüklü için zor bir sınavdır.

Hapishanede kızının özlemine daha fazla dayanamayan Leyla’nın firar ettiğini öğrenen Kürşat, Leyla’nın bu planını tahmin eder. Yurda gidip güvenliğin artırılması için müdürle konuşur. Bu arada Kürşat, kızına bir an evvel kavuşmak için, Şayan’ın kendisine yapacağı akıl almaz teklifi karşısında ne yapacaktır?

ÖZETLİYORUM
HABERLER
FRAGMANLAR
YORUMLAR