Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
YERLİ DİZİLER
Bir Deniz Hikayesi
Kanal D / Devam Ediyor/ Sezon Sayısı: 1 OYUNCULAR: Begüm Birgören (Zeynep),Emre KızılIrmak(Hakan),Emir Berke Zincidi (Deniz),Ozan Çobanoğlu (Ahmet),Başak Parlak (Reyhan),Cevdet Arıcılar (Aslan Bey),Caner Kurtara (Semih),Beste Vural (Azra),Simay Tuna Küçük (Mahide),Nihal Koldaş (Sıdıka),Duygu Boztepe (Sude),Merve Kızıl (Hale),Mehmet Şahin (Musa),Tuba Kantoğlu (Müdire) YAZAR: Aylin Süer YÖNETMEN: Aydın Bulut YAPIMCI: Erler Film / Türker İnanoğlu

8. Bölüm Özeti (Final)

 

10 Kasım Salı / 20:00 / Kanal D

Zeynep ve Deniz’in arası oldukça ısınmıştır. Zeynep ne kadar kurtulmaya çalışsa da Semih Azra’nın da işbirliği ile artık iyice hırslarıyla hareket etmeye başlamıştır.

Reyhan ve Hakan evlilik işlemlerini hızlandırırlar. Reyhan ve Hakan İstanbul’a yerleşmek konusunda oldukça heyecanlıdırlar. Deniz ise bu duruma çok sevinir.

Zeynep Semih konusunda tedirgindir ve öğrendikleri karşısında şok olur. Semih hırsı yüzünden kendi sonunu hazırlamaktadır.

Deniz ise nikah günü Hakan’a geçmişe dair yorumlarda bulunur Reyhan’ın kulak misafiri olduğu şeyler hayatının akışını değiştirecektir

 

 

HABERLER
FRAGMANLAR
YORUMLAR