Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Yanımda kal, tam şuramda
Sezon: 1 Bölüm: 6

Altıncı bölümün kendi gelmeden namı gelmişti, herkes bahsetti, fragmanlar paylaşıldı, sahnelerden fotoğraflar atıldı; heyecan doruğa ulaşmıştı ki perşembe akşamı geldi çattı.

Bazı diziler haftada iki gün yayınlansa dahi yetmez ya, o dizilerden Güneşin Kızları da. İzlerken gerçeklikle bağım kopuyor; Ali’nin kimsesiz değil ama özensiz çocukluğu, Selin’in uçuşmasına sakladığı acısı, Savaş’ın kayıp geçmişi, Nazlı’nın inadını yeşerten sağanakları hayatımın odağına kuruluyor. Ben beni unutuyorum, bazen Güneş’in güvensizliğini hissediyorum kalbimde, bazen Ali’nin medcezirlerini, bir an geliyor Haluk’un siniri benim evimi de ele geçirecekmiş gibi korkarken buluyorum kendimi. Dedim ya gerçeklik algım yitiyor, sanki ben de o koca köşkte yaşayan yalnız ama mutsuz olamayacak kadar çevresiyle ilgili birine dönüşüyorum.

“Hani gözlerinde inanç, benim gözlerim hiç mi bir şey öğretmedi sana?” –Nazlı

Nazlı, Savaş’a her koşulda güveniyor, her an yanında oluyor bu yüzden en çok Savaş’ın gözlerindeki şüphe onu kırıyor.  Bunu söylemekten de geri durmuyor, bir bir yüzüne vuruyor, Savaş da farkına varıyor hatasının.

İrem Pelin Sönmezer 
25/07/2015 18:00
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR