Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Ya İnanırsak?
Sezon: 1 Bölüm: 5

Karşınızda “Kara Meryem”!!!

Sonunda kaç bölümdür şu muhteşem teklifi sunan milyarder ile tanışma fırsatı bulduk. Kendisi tam da tahmin ettiğimiz gibi Zeynep’in annesi Meryem çıktı. Ben bu hikayeyi oldukça merak ediyorum. Meryem neden Şevket’i bıraktı gitti. Zeynep’i nasıl terk edebildi. Nasıl ardına bakmadı? Bu süre içerisinde Zeynep için bir şey yaptı mı? Şekercizadelere neden takık? Zeynep’in ortaya çıkması bu düşmanlığı bitirir mi? Sorular sorular, kafamdaki sorular. Neyse bence dizide böyle bir gizemin olması oldukça ilgi çekici. Bu arada haftaya Meryem’i daha çok tanıyacağız galiba. Çünkü fragmanda Şevket ile konuşması var ve meğer kendisinin lakabı “Kara Meryem”miş . Yalnız Zeynep bu anne babadan nasıl oldu anlayamadım henüz. Zeynep’in annesinin zenginliği karşısında Mukaddes’in ne yapacağını çok merak ediyorum. Umarım paranın üstüne hemen konmaz. Çünkü hepimizin tahmin ettiği üzere Şekercizadeler bir batış sürecinin içine giriyorlar.

Ayrıca İrem ve arkadaşı Ceyda bir süre gözümüze görünmeyebilir mi? Özellikle Ceyda! Nereden ve neden çıktığını hiç anlamadım ama soruları ve tavırları ile çoğu kişinin sinir tellerini attırıyor.

Yeni bölüm fragmanını ve Zeynep ile Fatih’in balayını izlemeyi unutmamanızı dileyerek herkese iyi haftalar diliyorum. Keşke herkesin hayalleri gerçek olsa!  Ve İnanırsak başarırız bence!

 

1 2 3 4 5 6
Ezgi Güneyli
11/03/2015 03:45
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR