Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Şuan kalbim sıcaksa fazla uzaklaşmış olamazsın
Sezon: 1 Bölüm: 32
Bazı anlar vardır sözler boğazda düğümlenir konuşamazsın, zaman sanki o an sadece senin için ilerliyordur ve tüm yaşadıkların film şeridi misali geçiyordur ya gözlerinin önünden işte Meral'de tıpkı bu haldeydi ve yarışma sahnesinde o düşüncelerinin kurduğu yoğun ağırlıkla düşüp bayıldı ve açılışı da böyle yaptı işte Kırgın Çiçekler. Acıyı, kederi hep birileri üstlenir burada da Seher bir anne olarak tüm acılarını sırtına yükleyerek bir kez daha yurda gelip Meral ile yüzleşmeye geldi. Meral ile olan duygusal sahnelerine girmeye gerek yok senaristler gerçekten elini taşın altına koyup yazıyorlar bu sahneleri çok duygulanıyoruz az verin duyguyu yav. Ama her ne olursa olsun bu gerçeklerle yüzleşmeleri iyi oldu tersi olsaydı izleyici sıkabilirdi diye düşünüyorum.
 
 
 
Kemal Efendi yine çılgınlıklarına devam etti maşallah dur durak bilmiyor. Telefon sim kartını öpecek kadar şuurunu kaybetti vah vah. Derken kapı açıldı ve tatatatam Mesude girdi ve adeta bir pehlivan misali bindi Kemalinin üstüne ve ver o kartı bana Kemal yoksa seni tuş ederim der gibiydi pehlivan Mesude aman yarabbi evlerden ırak.
 
Seher'in bu güne kadar neler yaşadığını da bu bölümde daha detaylı gördük sayın izleyenler. İyi de oldu öğrendiğimiz keza havada kalmaması iyi oldu bence. Bayağı zor bir süreç atlatmış, bir kadını en aşağılık şekilde kullanıp onu satmak nedir, topunun köküne kibrit suyu böyle erkekler olmaz olsun ben bir erkek olarak utanıyorum yeminle.
 
 
Ahh bu yanlış anlaşılmalar Kemal, kartı çıkardı değişim yaptı derken Mesude'nin olası kuşkusu Kemal ile Nazan'ın flört ediyor olabilitesiydi. Resim üzerinde iyi bir ikili olabilirler flört anlamında ama uygulamada sıkıntı çıkabilir aman aman bizden uzak Allah'a yakın bu ikili. Haa unutmadan bu Gökhan olayı fazla uzamamalı gibi çok sıkıcı bir hal almaya başladı benden söylemesi, yazması sizden sayın senaristler. 
 
 
Ah Cemrem vah Cemrem yüzü gülmeyen, gülemeyen Cemrem. Tek sığınağı, tek limanı anne ve babasına gitti yine olanı biteni anlatıyor rahatlıyor belki ama bu kıza bir çare bulmak gerek yüzünü güldürecek sebepler lazım. Yok mu yeni boylu poslu delikanlılar getirin de Cemre'ye Gökhan'ı unuttursun değil mi biz de bir tık dramadan daha kurtulalım. Emine abla cephesinde işler daha da vahim o da üzgün ama üzüntüsünden geriye soğumaya yüz tutmuş küller kalmış o külleri de ancak oğlunun katilini bulursa dağıtacak ki bence bulsun da şu Nazan Hanım'ı bir güzel paralasın.
 
Geçen haftanın minik yıldızı yumurcak Gülcan tatlı dilli güler yüzlü minik Gülcan. Toprak'a övgülerin güzeldi güzel olmasına ama 'Sen Daha Güzelsin' dersen Feride'nin yanında Feridemde o masum kıskançlığıyla çekemez senin o çocuksu hallerini de neyse şşş sus bakayım sen hadi okula... :)
 
1 2
Deniz Tural
09/02/2016 15:54
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR