Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Seni Bana Yazmışlar
Sezon: 1 Bölüm: 14

Evet Fatih biliyoruz HER ŞEY ayrı yazılıyor. Bilgi için sağol.

Selin ve Orhan’ın ne olacağını bilmiyorum ama haftaya her şeyi Zeynep akıllıca anlatır herhalde. Bu bölümün bir diğer aşıkları ise Fadik ve Mete’ydi. Vay yavrum vay ışık hızındaki Mete’mizin ışığı meğerse Fadik’miş. Yemin ederim Mete’den beklemedim öyle sözler ama Fadik’i gittiği yoldan çevirdi. Sahi o da ne saçma bir gidişti kimseye söylemeden. Bu sahne yaşansın diye oluverdi herhalde bir anda ama güzel  de oldu. Şimdi onlara her şey kuş, çiçek böcek.

Gel gelelim son sahneye. Selin’i eve zorla getirmeyi başaran Zeynep ve Fatih, tam her şeyden sıyrıldık diyorlardı ki, o da nee, Şevket Ertan’ın kim olduğunu öğrenmiş. Tabii ben buna pek ihtimal vermiyorum. Bence yine büyük bir yanlış anlaşılma var ya da hepsi Mustafa’nın oyunu. Yani herhangi birisini Ertan diye Şevket’e yedirmiş olabilirler. Yok eğer gerçek Ertan ortaya çıkar da her şeyi Şevket’e anlatırsa o konu çok derinleşir. İçinden çıkılmaz. Derune en derune…

Bu arada instagramdan aldığımız bilgiler doğrultusunda gelecek bölümlerde ekibimizi Rize’de izleyeceğiz. Bol yeşillik, manzara, doğa ve  en romantikli, komiklisinden sahneler bizi bekliyor.

1 2 3 4 5
Ezgi Güneyli
13/05/2015 11:24
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR