Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Selin intikam almaya gönderilmiş
Sezon: 1 Bölüm: 3

Kartal yuvaya döndükten sonra Esra da kendine geldi. Babasıyla ciciannesini doğruca dağ evine yolladı. Kartal biz de gitsek mi yaptı ama ikna edemedi. Zaten Selin de çok geçmeden ”Siz de gelin,” diye aradı. Bu ikisi hem bir arada duramıyorlar hem de sürekli birbirlerinin ensesindeler. Kartal haklı ya da haksız Selin’den cevaplar istiyor.  Selin’in ise her türlü durumda Kartal gözünün önünde olsun ister gibi bir hali var.  Bu bölümde bol bol restleştiler. Kartal gözünü kararttığı anda Osman’la karşılaştı. Ama umudu çok kısa sürdü, Selin ustaca bir hamleyle çocuğun ondan olduğunu saklamayı başardı.

Tabii Kartal-Selin-Aziz-Esra arasında bunlar olurken sinsi Hüma da boş durmuyor. Sarsak bir dedektifi peşlerine taktı ve Hüma’nın bu vesileyle herşeyi öğrenmesi  an meselesi. Bu noktada duralım; Hüma öğrenirse ne yapacak? Sadece Selin’e dokunacak bir şey arıyordu ama bulacağı şey tüm aileyi havaya uçuracak bir dinamit olabilir. Hüma’nın hikayesine henüz çok hakim değiliz, zamanla göreceğiz . Yalnız Mert’in Selin’e aşırı iyi davranması kaç puan? Gözüme sevimli köpek yavruları gibi göründü. Gerçekten çok güvensiz olmalı ki, Selin’in dahi sempatisini ve  takdirini önemsiyor. Ah çocuk, sana üzülüyorum. Ne olacak bu anasız büyüyen erkek çocuklarının hali?

Bölümün ikinci kısmında esrarengiz, sürpriz bir telefon aldık. Telefondaki ses babaları Osman’ın yaşadığını söylüyordu. Bununla birlikte Selin ve kardeşi için heyecan, Aziz için ise korku başladı. Aziz’in çok bariz bir korkusu var. Sabahı bile beklemeden Osman’ın peşine düştü.  Osman buluşmaya geldi ama Aziz’i Selin’lerin yanında görünce görünmedi gibi.

Bir diğer önemli esrarengiz telefon da Selin’e geldi. Bu bölüm net olarak gördük ki Selin intikam almaya gelmemiş, gönderilmiş. Geçmişten gelen, Kartal ve Aziz’i ilgilendiren çok eski bir hikaye olabilir arka planda. İkisinden aynı anda neyin intikamı alınacak? Aziz ve Kartal’ın ortak nasıl bir günahı olabilir? Bu düğümle sanırım bu sezon uğraşacağız. Şimdilik bir şeyleri tahmin etmek çok zor.

Haftaya görüşmek üzere ..

 

 

 

 

 

1 2
Sinem Kuş Çöplüoğlu
27/01/2016 14:30
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR