Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Poyraz Karayel FİNAL
Sezon: 3 Bölüm: 82

Şimdi izninizle teşekkür bölümüne geçmek istiyorum.

Sevgili Burçin Terzioğlu. Oyunculuğuna, emeğine, Ayşegül’ümüze verdiğin o cana sağlık! Sen bundan sonra hangi karakterde olursan ol gönlümde Dünyanın En Güzel Ayşegülü olarak kalacaksın. Taht kurdun kalbime en güzel yerindesin =) Yolun açık olsun! Başka projelerde görüşmek üzere..

Sevgili İlker Kaleli. Oyunculuğunla, o naif kalbinle, ilk bakışınla gönlümü fethettin ve hep o yerde kalacaksın. Sen benim biricik Poyraz’ım. Elinden tuttum ya ben senin, her çarşamba akşamı o elin sıcaklığını hissettim ya, sen benim kalbime dokundun ya bir kere, artık ölene kadar peşindeyim bırakmam =) sen olmasan Poyraz olmazdı, iyi ki bu projede olmayı seçmişsin de benim en yakınım olmuşsun. Her şey için çok teşekkürler! Yolun açık olsun..

Ata Berk Mutlu =) Minik prens, küçük adam! Dünyanın en güzel, en tatlı Sinanı. Resmen gözlerimizin önünde büyüdün ve buna şahit olmak çok güzel bir şeydi. Seni izlemeyi asla bırakmayacağım. Yine gel, hep gel. Yolun açık olsun =)

Ve sevgili Poyraz Karayel ailemin diğer yapı taşları. Zülfo’m, Meltem’im, Bahri Babam, Despina Hanımcım, Songül’üm , Sadreddin’im, Taşkafa’m, İsa’m, Ümran Hanımcım, Eda’cım, Sefer’im, Sema’m, ve canım Albayım! Celil Nalçakan, Hare Sürel, Musa Uzunlar, İdil Fırat, Ece Özdikici, Ali İl, Cem Cücenoğlu, Emirhan Akbaba, Gülçin Hatıhan, Funda Eryiğit, Kanbolat Görkem Arslan, Emel Çölgeçen. Emeklerinize yüreğinize sağlık. Siz olmasanız bu aile hep eksik kalırdı. Lütfen arayı uzatmayın sizi doya doya izlemeye devam edelim. Çok seviliyorsunuz çok!

Ve yönetmenimiz Osman Taşçı. Efektleriyle yürek hoplatan, aşk yaşatan güzel insan. Her şey için çok teşekkürler!

Vee sevgili Ethem Özışık. Veda bölümüne üç bölüm kala bir twit atmışım. ‘’Üç bölüm sonra kuzusunu arayan kadın gibi ben de ‘Ethem Özışık’ı tanıyor musun’ deyip seri katile bağlıcam. Duyanlara duymayanlara,’’ diye. Üç bölüm geçti. Ayşegül’ü öldürdüğün için elbette kızgınım. Ama sen de haklısın mutlu son bizim hikayemize yakışmazdı. Fakat bunu bilmek içimi rahatlatmıyor Ethem Bey’ciğim. Gecelerce Ayşegül’ü öldürmemek için türlü rüyalar görüp senaryoyu değiştirmeye çalıştım. Ne yapsam yakışmadı, çünkü yakıştırmak senin işindi. İşi bilene bırakın diye boşuna söylememişler demek. Yazdığın, üzdüğün, kırdığın, çok güldürdüğün, ağlattığın, aşk acısı yaşattığın, aşık ettiğin, ah çektirdiğin, derin düşündürdüğün, iç çektirttiğin, gülmekten karnımı ağrıttığın, yanaklarımdan yaşlar süzdürdüğün ve  bir şekilde hayatıma güzel dokunuşlar yaptığın için çok çok teşekkür ederim! İyi ki varsın, hep var ol! Bu arada bir gün karşıma çıkarsan hala seri katile bağlar mıyım bilmem. Şu an acım büyük. Bu konuyu karşı karşıya geldiğimiz zaman konuşsak daha iyi olacağı kanısındayım =) Sevgilerss..

Neslihan’dan Poyraz Karayel’e..

Sesini duymadığım gün yaşanmış değil. 
Açan çiçek değil öten kuş değil. 
Yüzünü görmediğim gün içimde yıldızlar sönük. 
Güneşler güneş değil. 
Seni sevmediğim gün 
Seni anmadığım gün 
Olacak iş değil.. 

Hoşça kalın. Benim biricik eşsiz ailem.1 2 3 4 5
Neslihan Abacı
03/03/2017 15:30
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR