Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Poyraz gerçek değil; kanmayın!
Sezon: 2 Bölüm: 30

Ayşegül: ‘Ben senden nefret etsem de sen sevmeye devam et. Çünkü sen bir başka seviyorsun.. Yani böyle bir hissin bir duygunun çok ötesinde. Elle tutsan tutulur, gözle görülür sanki. Bir başka yani”

Poyraz “Sana dünyanın en güzel şiirini yazayım mı?” diye sordu, cevap olarak da sanki ömrün boyunca duymamışsın o derece güzel gelen bir şekilde “Seni seviyorum” dedi ya…
Size bir sır vereyim mi? Poyraz işte bu yüzden gerçek değil.. Ayşegül’ün de dediği gibi bir başka seviyor o.
Aslında sadece o değil, Zülfikar ve Sefer de öyle.. Üç tane böyle güzel seven adamı gösterince insan bir iç geçiriyor tabii. Ethem Bey’i tanımıyorum, ancak böyle güzel seven adamlar yazdığına göre; o da güzel seviyordur diye düşündüm.

Geçersek aşk çıkmazından bölüme eğer; öncelikle söylemek istediğim bir şey var. Ben birinci sezonda her bölüm şaşkınlıkla izliyordum bu diziyi. Her bölümde ‘yok artık’ diyordum. İp uçları o kadar farklı şeyler gösteriyordu ve öyle başka bir şey çıkıyordu ki ‘işte bu bee’ diyordum. Ama bu bölüm olacak olan şeyleri tahmin etmek zor değildi. Bize ip uçları çok göze sokularak verildi. Güzel şeyler olmadı mı? Elbet oldu. Ama ben sanırım o şaşkınlığı özledim.

1 2 3 4 5
Beyza Çakmak
06/11/2015 11:19
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR