Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Paramparça’da herkes çok mutsuz
Sezon: 3 Bölüm: 74

Biraz da gençlere dönelim, özellikle de Hazal’a. Allah aşkına biri şu kızın üzerine biraz stil atsın. Bir de saç boyası pls. Bu bölümde ona her baktığımda Seren Serengil’in Yasak Sokaklar zamanındaki hali aklıma geldi (liseliler bilmez). Yeşil elbisesi çok güzeldi ama o saçlarla ne yapsanız olmuyor. Ha keza Cansu da öyle. Cansu’cum allah aşkına iki bölümdür elinde gezdirdiğin o Stella McCartney’in beş sezon önceden kalan çirkin çantasını at. Hem replika olduğundan aşırı şüpheliyim. Modası geçeli 4000 yıl falan oldu; zaten hiç hit olmamıştı ki. Sadece ilk çıktığında bu da varmış diye şöyle bir dönüp bakmıştık. Cansu babasının teknesine gittiğinde üzerindeki sarı elbisenin kolu söküktü? Gözüme gözüme geldi resmen. Kimse mi görmedi, bir iğne iplik mi bulunamadı; hadi onu geçtim şöyle bir içten bantlasaydınız da olurdu sanki. Neredeydi acaba kostümcüler, Hazal olsaydı yıkardı ortalığı. Cansu tabii sessiz kız; ne versen giyiyor yavrum yazık.

Amaaaa bir Sarp Can Köroğlu gerçeği var! Hazal’ı hizaya getireceğin gibi cool’luğunla Ozan’a da biraz rol model olmanı bekliyorum. İki sezondur beklediğimiz o Hazal’ın aklını başına getirecek kişi sen olabilirsin. Gel şu işe el at; hem sen rahata er hem biz. Anneannenle ne pahasına olursa olsun en iyi şekilde ilgilendiğin ve serseri serbest stilinle Hazal’a ayar üstüne ayar verdiğin için şu anda bende puanın 100 üzerinden 95. Beş puanı saçlarından kırdım, biraz daha özenli pls. Dinsizin hakkından imansız, Hazal’ın hakkından Mithat gelir. Go Mito! En sevdiğim ergen olacaksın, hissediyorum.

Bölüm sonunda Cihan ile Burhan karşı karşıya geldiler. Cihan, Burhan’ın (Denizin babası bildiği) Şevket Komiser’i öldürdüğünü bir mahkeme kağıdı ile ortaya çıkarınca baba oğulun arası açıldı. Durduk yere düşman kazanmakta üstüne yok Cihan. Burhan kendisini oğlu ile karşı karşıya getirdiği için Cihan’a inanılmaz kızgın ve bu sezon kuyusunu kazmak için elinden geleni yapacak gibi. Özkan’ı ondan haber almak için kullanacak. Bu çatışma tabii en çok Cansu’yu üzecek gibi, bakalım.

Onca keyifsizliğe rağmen çok güzel bir bölümdü. Sizlerin de yorumlarınızı bekliyorum, haftaya görüşmek üzere ☺

1 2 3
Sinem Kuş Çöplüoğlu
04/10/2016 15:04
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR