Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Kayışı sıyıran aile: Belenoğulları
Sezon: 1 Bölüm: 16

Kara Ekmek’ten özel lezzetler; fare zehirli pasta.

Kara Ekmek’te tüydürüklerin sayısı Hale’nin de anneanneye katılmasıyla birlikte ikiye çıktı. Geçtiğimiz bölüm engelli bir çocuk doğuracağını sanarak intiharın eşiğine gelen Hale, bu bölüm de Asiye’nin laboratuvardaki görevliye para vererek sonuçları değiştirdiğini iddia edip durdu. Hatta gidip laboratuvar görevlisi Bahar’ı bulup, yalıya kadar getirdi. Yalıda tam o sırada Ömer adına özür dilemek amacıyla gelen, Canan da vardı. Bahar, Canan’dan parasını aldığı ve sımsıkı tembihlendiği için kendisinden sonuçları değiştirmesini isteyenin Asiye (Selen) olduğunu söyledi.

Hale, annesi panter Nesrin’e de Asiye’nin kendisine bir oyun oynadığını anlattı. Nesrin bunun üzerine Asiye’yi merdivenden aşağı atmakla tehdit etti. Yalıdaki merdiven her bölüm bir şekilde gündeme geliyor, ben olsam inmeden önce hep arkamı kollardım. Asiye’ye olan düşmanlıkları Semra Anneanne ve Hale’nin saflarını birleştirmesine yol açtı. Şu anda neredeyse tüm dünya Asiye’ye düşman gibi. Çetin ve kız kardeşi Mine hariç neredeyse herkes ona karşı. Nasıl üstesinden gelecek bakalım?

Diğer tüydürük, Semra Anneanne ise merhum kocası Ahmet Belenoğlu’nun gayrimeşru oğlu Ömer’in, babasının mezarını açtırıp DNA testi yaptırmaması için gizli bir operasyonla adamın mezarını kazdırıp, cesedin başka bir mezara nakledilmesiyle uğraştı. Bunun için gidip bir arsa bile satın aldı. Mamafih benim anneannenin emlak konusundaki girişimleri çok hoşuma gidiyor. Ev kiralıyor, arsa satın alıyor. Bunlar böyle devam etsin bence.

Yine de tüm bu operasyona karşın, Ömer babasının mezarını kazdırdı ve naaşın çalındığı ortaya çıktı. Ömer ne yapıp edip, Belenoğlu soyadını ve hakkını alacak, öyle görünüyor. Ömer’in sevgilisi Canan ise, gerçek bir ilişki yaşamak derdinde. Parayı alıp gitmekten, gelecek planlarından bahsediyor ama Ömer hiç oralarda değil.  Canan biraz daha uzatmaya devam ederse, ilerleyen bölümlerde Ömer onu şutlayabilir.

1 2 3 4
Defne Akman
10/05/2015 05:25
YORUMLAR




BUNLAR DA VAR