Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Kara Ekmek’te yeni karakterler: Ömer ve Canan
Sezon: 1 Bölüm: 14

Ahmet Bey’in diğer oğlu Ömer’in ortaya çıkmasıyla birlikte, dizi iyice şenlenecek.

Kara Ekmek’te bu hafta Ahmet Dede ölünce, Asiye ile Çetin’in nikahı iptal oldu tabii. Ahmet Dede’nin ölümü de olaylı oldu, karısından başka bir kadınla ilişkisi olduğu ortaya çıktı. Gizemli tavırlarıyla önce cenazeye ardından da taziye evine Ömer (Alican Albayrak) adında esrarengiz bir adam katıldı.

Çetin, Asiye’den hiçbir şeyi saklamadı, nikâha zamanında gelememesinin nedeninin polise teslim olmaya gitmesi olduğunu, tam o sırada da dedesinin ölüm haberini aldığını anlattı. Asiye de bunun üzerine kendisinin de teslim olacağını söyledi. Ancak, bu mümkün olamadı. Taylan bu bölüm tam bir sütten çıkmış ak kaşık kesildi, Asiye’yi ve Çetin’i Selen’in ölümünü gizledikleri, Asiye’nin babasını üzdükleri, söyledikleri yalanlar ve ölen kızın mezarının olmaması yüzünden fena aşağıladı. Taylan sanki kendisi dürüstlük timsali gibi davranmasa çok iyi olur bence. Herkese tepeden bakıyor, bir kendisi ahlaklı.

Pervin, Mine’nin evlilik işlerini iyice yokuşa sürmek için ortaya bir bohça meselesi attı. Böylece babaanne Kadriye’yi de yanına çekerek iki ailenin arasını iyice germeyi başardı. Bence birilerini ayırmak için gayet akıllıca bir taktik. Bunun daha nişanı var. Nayloncu Salim’in nişan için para biriktirmesi lazım. Süper fikir Pervin, tebrik ederim.

Bülent’in cep telefonu kayıtlarında en çok aramanın Semra Anneanne tarafından yapılması ve arabada yüklü bir miktar bulunan para yüzünden şüphelenen polis yalıya geldi ve anneanneyi sorguya çekti.Ancak bu deliller bile Semra Hanım’ı köşeye sıkıştırmaya yetmedi, Gelinini kaçırmaya niyet eden Bülent’e fidye olarak parayı verdiğini söyledi ve sıyrıldı. Asiye ise, tüm bu verilere karşın, Çetin’i bir türlü anneannenin kendisini öldürmek istediğine tam anlamıyla ikna edebilmiş değil.

1 2 3 4
Defne Akman
25/04/2015 21:25
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR