Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Kara Ekmek'te daha çok golfe gidilsin!
Sezon: 1 Bölüm: 15

Ömer ve golf şıklığı.

Zenginler canı sıkılınca ne yapar? Golfe gider tabii ki. Asiye, Çetin, Taylan ve Hale de öyle yaptılar. Böyle atışı göstermek için belden tutmalar falan hepsi yaşandı. Dileğim daha çok golfe gitmeleri! Neydi öyle habire hastaneler, karakollar. Yaz geliyor, Taylan’ın teknesi var, yelkene de gitsinler. Bir yaza merhaba partisi de olsun. İçimiz açılsın şöyle.

Kambersiz düğün olmaz. Ahmet Bey’in geçen bölüm ortaya çıkan gayrimeşru oğlu Ömer ve üvey kardeşi olarak tanıttığı ama aslında sevgilisi olan Canan da golfe geldiler. DNA testi sonuçlarına göre, Taylan’ın kardeşi olduğunu ispatladı. Ömer zaten o puantiyeli kazağı ve renkli pantalonu giyerek Taylan’ın kardeşi olduğunu ispatladı bence. DNA testine hiç gerek yok.

Hale sonradan aileye katıldığı için ve yapacak fazla bir işi olmadığından, ailenin servetini Taylan’dan Çetin’den daha çok önemsiyor. Sanki kendisi bir çivi çakmış, o servette hak ettiği bir pay varmış gibi, bir de paylaşmak istemiyor. Ah Hale ah, diyelim ki anneanne öldü, kocan da öldü, sana bir şey bırakacaklar mı sanıyorsun? Hale, Ömer’e pay vermemek için Asiye’yle ortak olmayı teklif etti. Henüz bu ortaklık Asiye’nin aklına çok yatmadı, çünkü o işlerin hakkaniyetle yürütülmesinden yana.

Asiye ve Çetin, sürekli birbirini soyunurken, giyinirken yakalıyor. Ne zaman bu önemli bir konu olmaktan çıkacak çok merak ediyorum. Sonuçta birlikte yaşıyorlar, insanlar giyinecek, soyunacak ne var bunda? Sanki hayatlarında hiç giyinen insan görmemiş gibi.

Mine bölümün başında Ali’den kıskançlıkları yüzünden ayrıldı. Mine’yi yeniden kazanmak isteyen Ali ise Çetin’le karşılıklı dertleşti. Ardından Mine’nin evinin önünde kamp kurarak oturdu. Mine teklifini kabul edene kadar yerinden kalkmayacağını söyledi. Öyle ki, tüm mahalle Ali’nin haline acıdı, kadınlar komşular yemekler getirdi. Sonunda Mine, yumuşadı, Ali’yle birbirlerini sevdiklerini anladı ve bölüm sonunda Ali’yle evlenmeye karar verdi.

1 2 3 4
Defne Akman
03/05/2015 03:15
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR