Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
İyiler sadece filmlerde kazanır!
Sezon: 3 Bölüm: 76

Karagül, özetli yorum yazmadığım beş bölüm boyunca hikayesini boyutlandırmaya devam etti. Geçmişten kalan hikayeleri kapatmak adına hikayeye yeniden dahil edilen Selçuk ve Şahin ile Ada'yı terbiye ederken, Narin'in de Kendal ile olan hastalıklı göbek bağını kopararak yeni çatışmaları güçlendirdiler. Geçtiğimiz beş bölüm boyunca ekilen hikayeleri bir yandan biçerken başka hikayeleri de ekmeyi ihmal etmediler. Heyecan dozunu yükseltirken bir yandan yeni hikayeler ile ivmeyi yavaşlattıkları da oldu. 76. bölümde ise yepyeni bir hikayeyi ve iyi bir aktörü inandırıcılığa hâlel getirmeden diziye dahil ederek niye üç sezondur zirvede olduklarını ele güne gösterdiler.

Saruhan Hünel  ismini ilk duyduğumda yalan yok mırın kırın etmiştim ama hikayesi ile Kenan karakterinin amiyane tabir ile bu kadar "cuk" oturacağını düşünmemiştim. Yani hikayesi inandırıcıysa kimi oynatırsa oynatsınlar her türlü seyredilebilirmiş. Keza Saruhan Hünel gerek fizik gerekse karizma itibarıyla bu mükemmel şekilde biçilmiş Kenan kaftanını çok iyi giydi.

Hep iddia ettiğim gibi Karagül şu an ekrandaki en iyi senaryoya sahip dizidir nokta net! Yönetmenlik ve oyunculuk çıtası kimselerin itiraz edemediği seviyede zaten. Valla seneler sonra bir ekran kült'ünü izlemiş olmanın havasını atacağım. Emeği geçen herkesin emeğine yüreğine sağlık.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Sümüklü Papatya
22/03/2015 13:13
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR