Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Herkes erdi muradına, katil çıktı kerevetine!
Sezon: 1 Bölüm: 15

12) Kapanış

Gelelim nihayete:

- Az üstte gördüğümüz resim sevgili Viola Davis’in geçtiğimiz Pazar gecesi düzenlenen Oscar törenindeki halinden. ‘Annalise rujunu’ sürüp o da geldi törene; hatta bir ödülü vermek için sunuculuk da yaptı. (Töreni yayınlayan kanalın ABC olduğu dipnot dursun.)

- ABC, How to Get Away with Murder için ikinci sezon onayı verdi. Uyuz bir kanal olduğundan ‘resmi’ açıklamayı Mayıs’a bıraktı ama dizinin sezon finalinden -sonra- yayınladığı ikinci sezona dair şu videoda geçen “Bu Sonbahar’da ABC’de,” ifadesinden dolayı Amerikan haber kaynakları da ikinci sezon haberini geçtiler. Zaten reytingi pek güzel olduğundan aslında belli de bir durumdu.

- Dizinin yaratıcı Peter Nowalk, yeni sezonun da 15 bölüm olacağını, aslında öyle olması gerektiğini açıklamış. Annalise ve beşli arasındaki bağdan hoşlandığını ve bu öğrencileri bırakmak istemediğini de söylemiş. (Her dönem başındaki öğrenci değişimi her daim kafamı kurcalıyor bu dizide. Üçüncü sezonu bilmem de bunları biraz daha izlemeye itirazım yok.)

- Dizinin katili, yani Frank’i Charlie Weber uzun süredir birlikte olduğu kız arkadaşıyla nişanlanmış. Ayrıca kendisinin 10 yaşında bir kızı da varmış.

-15 bölümlük sezon için toplamda 14 yazılık bir Özetli Yorum serüveni olmuş oldu. 25 Eylül’den bu zamana beş ay… Yayında, yapımda, editlemede ve okumada katkısı olan herkesin eline sağlık. Yazıları yazanla ilgili diyecek bir sözüm yok, kendisi umurumda değil çünkü. Kalın efendim sağlıcakla, bari size bir şey olmasın…

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Aytaç Kara
03/03/2015 00:47
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR