Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Her son yeni bir başlangıçtır derler, peki ya son daha tamamlanmamışsa?
Sezon: 2 Bölüm: 51

Mazi...

Cihan'ın Yedigöller'in o eşsiz manzarasında Gülseren'e yaptığı evlilik teklifi daha dün gibi aklımızda değil mi? Aşkları, sonbaharın doğaya yansıttığı kendisine has büyülü güzelliğiyle birleşerek ekranlardan çıkıp kalbimize işlemişti adeta. Aşk kokan anılarla dolu kısa yolculuğumuzu sonlandırıp 51. bölümde olanlara geçelim o zaman.

Bir önceki bölümde Gülseren'in kapısını çalan kişinin Dilara olduğunu öğrenmemizle başladı bölüm. Dilara, kendisinden beklenmeyecek bir şekilde Gülseren'in evine gelmesini bırakın, Harun'a karşı yaptığı hataların pişmanlıkları yüzünden olacak ki Gülseren'e Harun'dan hamile kaldığı bebeğini Amerika'da doğuracağını, bir daha geri dönmeyi düşünmediğini ve ondan yalıda yaşamasını istediğini doğruca söyledi. Gülseren'se kendisinden beklediğimiz şekilde bu teklifi yalıya yerleşme kısmı haricinde kabul etti. Aslında onların bu sahnede yakınlaşmalarının sebebi her ikisinin de annelik duygusuydu. Gülseren'in Dilara gittikten, ve Derya eve döndükten sonra olanları ona anlatmasıyla Derya'nın Gülseren'e söylediği "Valla konu Dilara olunca dediklerine de güven olmuyor," deyişine bayıldım doğrusu. Resmen iç sesimi Derya'nın ağzından duymuştum ^^  Yalıya yerleşme konusunu bir kenara ayırırsak, Dilara’nın Gülseren’e diğer söylediklerinde ciddi olduğu hepimiz için aşikar öyle değil mi?

Dilara kararını Gülseren'e açıklıyor.

Amerika'ya yerleşme konusundaki kararını Gülseren'den sonra Cihan'a da söyleyen Dilara'nın bu kararına Cihan saygı duydu. Zaten hatırlarsanız önceki bölümlerde de Dilara bebeği aldırıp aldırmama konusunda tereddütteyken ne olursa olsun Dilara'nın yanında olacağını, onu yalnız bırakmayacağını söylemişti. Yeri gelmişken buradan Cihan gibi bir eski eş, ve aynı şekilde Derya gibi bir dosta sahip olmanın zor olduğu günlerde, böyle sıcak ilişkileri ekranlarda görmenin bile bize huzur verdiğini belirtelim efenim ^^


1 2
Ahmet Selim Ün
03/02/2016 23:38
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR